Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha a párod Valentin napon nem azt mondja a telefonba"Kicsim Boldog Valentin napot"?

Figyelt kérdés
Hanem Ő:"ilyen sz....-kat úgysem tartok,ha szeretlek akkor nem csak a mai napon hanem máskor is....

2013. febr. 14. 12:32
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
70%
Én igazat adok neki.
2013. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
60%

Én normális vagyok, és ugyanezt mondom a páromnak (35/ff).

És 100% igazság van benne.

2013. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
61%
szem is igaza van a párodnak.:)
2013. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj, de én képen röhögnélek, hogy ünnepled még ezt az elcsépelt szart...
2013. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen igaza van. Importált üzleti felhajtás az egész. Soha nem fogom megtartani. Aki emiatt besértődik az csak verne egy szöget a kapcsolat koporsójába...
2013. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
76%
Szertinem azt várta, hogy megerősítsük a hülyeségében, hogy "ó, micsoda paraszt a párod", meg hasonlókat. :D
2013. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 Pretty Ballerina ***** válasza:
62%
Én is úgy gondolom, ahogy a párod.
2013. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
53%

Igaza van! Ez csak amolyan divatünnep, semmi köze a magyarokhoz és szerintem ahhoz meg pláne nincs, hogy szeret-e a párod vagy sem. Ez olyan, mint a Karácsony. Karácsonykor mindenki szereti egymást, amúgy meg le sem sz*rják egymást egész évben... persze nem mindenki ilyen.

Semmi értelme nincs a Valentin napnak.

2013. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
82%

Miért kéne ezt mondani a telefonba? Mi ugyan elmegyünk ma egyet vacsizni, de ettől még semmi ajándék, vagy "boldog valentin napot drágám".. Ez nem egy ünnep.

Anno nekem is ezt mondta, még mikor az ismerkedős szakaszban voltunk, hogy ő ilyen hülyeségeket nem ünnepel. Egyet is értek vele.

2013. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
82%
Valentin-nap az amerikai virágárusok nem kis munkájába került hogy eljusson Európába..Magyarországon nincs hagyománya a fiatalok lehúzására való semmi másra.Nem egy adott napon kell szereti ezt vagy azt vagy a kisgyermekeknél Karácsonykor jónak lenni...
2013. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!