Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kerül el, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül el, miért nem akar találkozni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 4-5 évig voltunk barátok. Sokat beszéltünk, találkoztunk. Összejöttünk, aztán 3 hónap után szakított. Lényegtelen miért, én lezártam, ő is szerintem. Vagy mégsem? Kedden volt egy hete hogy nem beszéltünk. Felhívtam hogy mikor ér rá, mondta hogy egészhéten nem alszik otthon. Megakarom vele beszélni, hogy nem akarom hogy így elidegenüljünk egymástól, azért néha beszélhetünk, még ha nem is napi szinten. Aztmondta jövőhéten lesz otthon. Beszéltünk neten is, ott is aztmondta, majd megbeszéljük. Oké. Azóta sem keresett. Látom, hogy fent van neten, gondolom ráérne egy 10 -20 percre, annyi idő alatt lezavarom. Kérdeztem egyik régi barátnőjét, akivel jóban volt régen, hogy őszerinte miért ilyen. Ő azt mondta , hogy még fáj neki, és talán azért nem akar találkozni. Suliban most nem találkozunk, mivel gyakorlaton vagyok. Mutatni, azt mutatja hogy merőben leszarja az egészet,engem nem is a kapcsolat érdekel, csak az, hogy miért nem képes keresni? Előtte is jól megvoltunk.. Ja és még ha számít, 3-4 közös kép is fent van NÁLA ..
2013. febr. 15. 17:46
 1/1 anonim válasza:
A kapcsolat után, már sosem lesz olyan mint régen. Ilyenkor kerülik a nők az exeiket.
2013. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!