Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek? Van egy csaj, és nagyon mászik rám, de én nem akarok még barátnőt úgy érzem még nem kell nekem barátnő. Szerintetek hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
15/f
2013. febr. 15. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

fúj de rühellem a nyomulós csajokat!!! -.-" megértem, hogy nem akarsz még kapcsolatot 15 évesen, én is annyi vagyok (MéG :D)

először is utalj neki, hogy mennyire jó függetlennek lenni, mert nincsenek kötelékek, meg hogy sok csajjal beszélhetsz és a haverjid sem hanyagolod el ... Aztán ha nem érti keményíts be, és mond meg neki, hogy bocs de most éppen mész órára vagy wcre vagy haza... Es nincs időd Rá! Ha ebből sem érti meg, részvétem mert a lehető legrosszabb csajt fogtad ki :P ilyenkor már meg kell mondzni neki, hogy neked nem kell a csaj, nem akarsz barátnőt, jól érzed magad :)

Szorítok ;)

2013. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :D
2013. febr. 15. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak lányként. Sok fiú van aki, hát enyhén szólva pofátlanul nyomul... Igazából vágyom egy párkapcsolatra, de olyan undorító az, amikor mellettem egy srác részegen magyarázza, hogy úgy megb@szna. Kösz, de inkább várok. Tapasztalatból mondom, az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Előbb-utóbb békén hagynak. Bár lehet, hogy lányokkal nehezebb, mi gyakran nem vesszük észre a jeleket, hogy nem érdeklünk valakit. :)
2013. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztosan kapcsolatot akar a lány? Mit értesz az alatt, hogy mászik rád?
2013. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát szerintem a :

van barátnőd ? hogy állsz a csajokkal? mikor volt utoljára csajod? az egyértelmű :DD

2013. febr. 15. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor a hogy állsz a csajokkal kérdésre őszintén mond meg, nem akarsz még barátnőt.
2013. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

azon már túl voltunk már rég ... akkor naivan azt mondtam hogy nem tudom még hosszú az élet :D ..

de úgy néz ki sikerült elsőre vette a lapot! :D

2013. febr. 15. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!