Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Inkább járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Inkább járnátok fekete (afrikai) sráccal mint fehér (magyar) sráccal?

Figyelt kérdés
Ezt látom mostanság mindenhol. Magyar lányok facebookon teszik ki az afrikai kis babás képeket én meg csak ámulok, hogy ez a cél vagymi? (ez csak egy kis dolog de tény, hogy előtérbe kerültek). Magyar srác meg se felel már?
2013. febr. 15. 23:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Csak fehér pasit tudok elképzelni magam mellé. Nem a fontos, hogy magyar állampolgár legyen, de nekem csak az europid férfiak tetszenek, egy színesbőrű nem tudna bennem vonzalmat ébreszteni. Nem vagyok rasszista, de szerintem ez genetikailag kódolt dolog, hogy europid génkészlettel a hasonló felé húzunk.
2013. febr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
Én sem kedvelem őket enyhén szólva, de a cigózással meg óvatosan egyeseknek, mert velem is most írattak alá olyan munkahelyi szerződést, hogy lényegében a számon se ejthetem ki ezt a szót meg utalni se utalhatok rá. Ez van:S
2013. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%
12., milyen munkahelyen dolgozol? Van ilyen manapság?
2013. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi extrára gondolni, de nem szeretném ide kiírni. A lényeg, hogy sokféle emberrel találkozom nap mint nap, és tényleg benne foglaltatik a szerződésemben, hogy semmilyen provokatív illetve negatív kontextusban nem említhetek semmilyen kisebbséget illetve etnikai csoportot.
2013. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
52%
soha nem járnék fekával. fehérek az ászok!!!:D
2013. febr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
31%

általában úgy van a lánc, hogy fekete-fehér-sárga, ahol a fekete a legférfiasabb, a sárga alegnőiesebb férfiban és nőben is.

Tehát papíron egy fekete sokkal férfiasabb mint egy ázsiai. Nőben és férfiban is. Ezért választ egyre gyakrabban a fehér nő fekete pasit és ezért kellene a fehér pasinak ázsiai csaj.

2013. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, akkora hülyeséget írtál, hogy fizikailag fáj. Mert egyrészt általánosítás, másrészt simán nettó hülyeség.
2013. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

pont ezt mondtam én is hogy általánosítás, de épp ez a lényege az általánosításnak. Nagy vonalakban teljesen igaz. Egy ázsiai lány sokkal nőiesebb mint egy afrikai. Egy ázsiai férfi nőiesebb mint egy afrikai. Lehet találni ellenpéldákat persze

De amúgy itt nálunk mivel kevesebb a néger mint mondjuk Londonban ezért kuriózum és kevésbé választják a magyar lányok őket. De amint egyre több van belőlük úgy fognak egyre több fehércsajt felszedni.

2013. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
59%
De a nőiesség-férfiasság már hogy a francba lehetne rassz kérdése? Ha igaz lenne, amit írsz, akkor az europid, az ázsiai meg a negroid rasszt a kihalás fenyegetné... óóó apám, gondold át ezt jobban, ha a saját fejedből pattant ki ez. Ha mégsem, kérem a tudományos hivatkozást róla.
2013. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
73%
Valóban akadnak esetek, hogy bizonyos emberek teljesen más rasszra gerjednek rá mint a sajátjuk, de ez pont hogy nem általános. ÁLTALÁNOSSÁGBAN azt lehet elmondani, hogy europid szintén europidot választ, ahogy az ázsiai is az ázsiaihoz húz és így tovább. És ez így van rendjén, ez genetikailag kódolt a legtöbb embernél. Nekem pl. europid nőként az életben nem támadna gusztusom egy afro-amerikaira, akármilyen "férfias" lehet felőle. És ezzel a legtöbbünk így van.
2013. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!