Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 4 hónapja vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 4 hónapja vagyok együtt és az utóbbi két hónapban megromlott a kapcsolatunk! Azt mondta változtassak ezen a dolgon, hogy jobb érdekesebb és változatosabb legyen! Szerintetek mit csináljak? Nem akarom a őt elveszíteni, mert nagyon szeretem!

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 23:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hát igen megmondaná!! mert van egy két fiú aki megmondta a saját szemembe, h csak arra kellenék neki!
2013. febr. 17. 21:44
 12/14 anonim ***** válasza:
Ő pont nem az, aki megmondaná... Hidd el, jobban jársz, ha kiábrándulsz belőle és keresel olyat, aki elfogad és megbecsül Téged... Ezen nincs mit szépíteni..
2013. febr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Hanariko ***** válasza:
Oké, akkor hidd azt, hogy megmondaná. Nekem mindegy.
2013. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
figyi még ha egy éve lennétek együtt kb és akkor mondaná hogy változtass mert unom az éjjel nappal hátulrólt akkor oké de négy hónap alatt örüljön hogy adtad magad nem hogy már un... de amúgy meg ha ennyire változást akar irány extrém helyekre és kész :D
2013. jún. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!