Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet becézni egy férfit viszonylag új kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami egyedit de még csupán csak most kezdtünk megbátorodni egymással. Régebbről ismerem de csak most lett személyes a kapcsolat. Tudnátok adni pár tippet? melyik a ti kedvencetek? 18/l
2012. okt. 1. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A baratom nagyon izmos es magas. Imadja ha mackonak becezem. Olykor jokat poenkodik vele. Pl. en vagyok a nagy tedy macid vagy gyere a medve papahoz. A kedvencem amikor a sacil laci dumaval marhul. Majd megszakadok a nevetestol. :)

Talalj olyat ami illik a szemelyesegehez.

2012. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mikor összejöttem a párommal csak szivemnek hivtam, később jöttek a becézgetések, mikor már jól megismertük egymást.

Kialakul nálatok is. Keress olyat ami illik rá. Én most pocaknak hivom, mivel meghizott és nagy pocka lett.

2012. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
àltalánosan elmondható, hogy nem szeretjük, max elviseljük, ha becèznek minket.
2015. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!