Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Nektek bejön a vörös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Nektek bejön a vörös haj, kék szemek édes mosoly párosítás?

Figyelt kérdés
És még a humor meg az intelligencia is. =)
2009. szept. 7. 15:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Persze.
2009. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ezek csak szavak, az összhatás a lényeg.
2009. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beképzelt meg semmi csak kiváncsi vagyok h miért dudálnak az autók miért fütyülnek miért szolitanak meg egyfolytában a pasik.. És hogy miért nem jön velem össze egy fiú.. Ellentmondás. és sztem nincs velem bajom , vagy csak fél. Na mindegy köszönöm szépen :)
2009. szept. 7. 16:11
 4/27 anonim ***** válasza:
Na miért is... ha a fiú bepróbálkozik, de érdektelenséget lát, akkor már ugrott a dolog.
2009. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Azért dudálnak mert nagyon jól nézel ki! :D

Az összes jó csaj ismimnek dudálnak!:D


Hát akkor valami olyan baj lehet veled ami nem tetszik a pasiknak! vagy csak túl tökéletes vagy nem tudom ezt látatlanban nehéz megmondani!

2009. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
sokan mondták hogy félénk vagyok hogy nem megyek odahozzájuk. És nem vagyok tökéletes. De köszönöm a válaszokat. :)
2009. szept. 7. 16:26
 7/27 anonim ***** válasza:
nehogy már azért legyen egy lány félénk mert nem megy oda a pasikhoz!!!a kezdeményezés a fiúk dolga lenne, szóval ők a félénkek, gyávák, vagy egyszerűen túl kényelmesek ahhoz hogy odamenjenek egy csajhoz aki ráadásul még tetszik is neki! 23/L
2009. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm, akkor nem velem van a probléma :)) És figyeljetek ez a pasi aki teccett nekem az egy olyan csajjal log most akkivel rosszbavagyok na és a bnőmmel beszélt, majd bemásolta és ugy beszélt rlam mint egy utolso kis senki.. :O MOndom mi alapon!? na mindegy...
2009. szept. 7. 16:51
 9/27 anonim ***** válasza:
rám is rám dudálnak, de szerintem nekik majdnem mindegy, csak lány legyen,és ne 200 kiló:D. ezt nem azért mondom,mert ronda vagy,biztos szép vagy, csak nem biztos,hogy ők odajönnének hozzád,ha kiszállnának a kocsiból.
2009. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Már voltrá példa hogy kiszált egy ilyen olasz álompasi és valami Ciao Bellát motyogott xd
2009. szept. 7. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!