Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Nektek bejön a vörös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Nektek bejön a vörös haj, kék szemek édes mosoly párosítás?

Figyelt kérdés
És még a humor meg az intelligencia is. =)
2009. szept. 7. 15:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Tudod te azt pontosan, ne add az ártatlant. :)
2009. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
De köszönöm szépen a választ :) Szerintem amuugy a pasik félénkek, csaknemtudom hogy miért tőlem :DD Nemharapok..sőt.. :))
2009. szept. 7. 16:58
 13/27 A kérdező kommentje:
jajj de aranyoos vagy :DD És amugy tényleg ilyen kis ártatlanvagyok^^ Mármint amikor 5.es voltam akkor a .8.osokjöttek odahozzám meg az msn cimemet és járni akartak velem hogy jófej isvagyok és nemvagyok elszállva.. Na mindegy nemirok regényt.
2009. szept. 7. 17:00
 14/27 anonim ***** válasza:
61%

Nézd. Attól mert leirtad a hajszined,meg a szemszíned,a fejed lehet ratyi.Mégis hogy gondoltad h hajszínből és szemszínből megmondja itt neked valaki,hogy bejön e neki ez a párosítás?

Amig nem linkelsz képet magadról,sztem ne vedd magadra a válaszokat,mert lehet hogy egy külföldi,bombázó színésznőn szabályos arccal gyönyörű a kék szem,vörös haj. Rajtad lehet hogy nem.És nincs olyan nő,aki után ne dudálnának,hacsak nem 200 kiló,ahogy előttem irta valaki:)

2009. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Igazad van de szépségversenytis nyertem hármat xd És nem az érdekelt hogy mennyire szép vagy sem hanem hogy bejön -e ;)

És csak 15 vagyok^^

2009. szept. 7. 17:35
 16/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért. Vagy kihívóan öltözködsz? A szolid, aranyos lányokra nem szoktak rádudálni, csak a mindenemet kirakom típusúakra.
2009. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%
Enyhén vagy csak beképzelt nyugi. Szerinted miért nem kellesz kutyának se?
2009. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
de nem nem nem én épp hogy megyek farmerbe meg egy egszerű kis topban. Mellem sem 100 D-s sőt.. énis csodálkozok hogy miért van ez, hisz nincsmire^^ de köszönöm a válaszokat.
2009. szept. 7. 17:40
 19/27 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok beképzelt azért mert megvédem magamat egy embertől. gondokozz el ezen vagy hagyd el az odalt. erre nem vagyok kiváncsi. és tuti h lány vagy.. =/ És bocsáánat.
2009. szept. 7. 17:41
 20/27 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben. Ha szőke haj lenne, nálam az lenne az abszolút ütős összeállítás, mert valahogy az jobban bejön, de a vörös hajjal sincs semmi gond.
2009. szept. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!