Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Nektek bejön a vörös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Nektek bejön a vörös haj, kék szemek édes mosoly párosítás?

Figyelt kérdés
És még a humor meg az intelligencia is. =)
2009. szept. 7. 15:59
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
kszii. De am természetes szőke vagypk, csak festetem mert igy tucatáruvoltam és csakarrakellettem^^
2009. szept. 7. 18:13
 22/27 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem értem, hogy ha valakinek szőke a haja, akkor miért lenne attól "tucatáru". Sajnos ott vannak a szőke nős viccek ugye, amiknek úgy nagy általánosságban nincs alapjuk. Ugyanis akikre általában szól, azok a hidrogénezett szőkék.

Itt van az, hogy külső alapján nem szabadna megítélni senkit. Nekem is szőke, kék szemű, édes mosolyú a szerelmem. :D

2009. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
:) Nekem alapból világos szőke hajam volt tnegerzöldszemekkel csak hát a viccek.. és hogy minden tini szőkére festeti ^^ köszinem :)
2009. szept. 7. 19:05
 24/27 A kérdező kommentje:
bocsi tengerzöldeskék :D
2009. szept. 7. 19:15
 25/27 anonim ***** válasza:
77%

Hát, ha nem rohad a fogad, és a járásod sem olyan, mint egy Yetié, akkor igen XD Tényleg nem vagy elájulva magadtól amúgy..

Ja, a kanok meg biztos azért dudálnak, mert dinnyét árulnak :D

2009. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
54%

Hát ha megnézed hogy Magyarországon kikből lesz szépségkirálynő,akkor büszke lehetsz magadra:D

Katymár szépe voltál?:D Nyertél teflonsütőt is?:DDD

2009. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
66%

Tegnapi 17.39es vagyok, és igen, lány. Zavar talán? Átoperáltassam magam a kedvedért? Nem tom miért hiszed hogy csak pasik nyitják meg a hülye kérdésedet. A beképzeltséget pedig tudid te nagyon jól, hogyan értettem. 3 szépségversenyt nyertél, kiszállt a kocsiból az olasz álompasi, hgy veled trécseljen, 5.-es korodban 8.-osok mentek hozzád elkérni az msnedet....

Nah és ja engem is érdekelne hogy hol nyerted azt a 3 szépségversenyt...oviban? Legszebb kisbaba? Vagy hol? Ha tényleg olyan szép vagy, és emellett a belsőd is rendben lenne, akkor lenne párod. Nos, ha a külsődre nem panaszkodhatsz, akkor belül nem stimmelhet valami:S

Szal kék szemek (tengerzöld-bocsi, tengerzöldeskék-nagy kamu), vörös haj, édes mosoly- feltörölhetik veled a padlót ha ez minden érték amivel rendelkezel.

L18

2009. szept. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!