Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső szemmel milyen?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek tetszem de 1-2fejjel alacsonyabb nálam eddig jófejnek tűnik,akar tőlem valamit. Mi a véleményetek arról ha egy lány ennyivel magasabb?

2013. febr. 16. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj...
2013. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem ez dönti el a szeretetet
2013. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Az nem számít, főleg, ha neked is tetszik.
2013. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem,az fontosabb,hogy számodra szimpatikus legyen.
2013. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szerelemben az ilyesmi nem számít. Ha szereted, így is képes vagy elfogadni a kapcsolatotokat és minden simán megy. Amúgy szerintem ez egyáltalán nem nagy ügy, mások véleményével meg nem kell törődnöd, a lényeg, hogy boldogak legyetek.
2013. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyén nézhettek ki egymás mellet. És valljuk be ezt más is észre veszi. Persze mit számít, hogy más mit mond meg minden... de maga az összkép idétlen. Van egy ilyen pár ismerősöm. A csaj gyönyörű, hosszú, vékony combjai vannak, az egész csaj rendben van ahogy van, csak éppen 189 cm. A barátja meg valahol megragad 170, jó indulattal 175-nél, úgy néz ki mellette, mint egy kertitörpe (pedigcsak 15 centiről beszélünk) vagy mintha az öccse lenne. Rossz nézni ahogy a srác nyújtózkodik, hogy megcsókolhassa a barátnőjét.

Szóval ha leszarjátok, hogy jó eséllyel lesztek vicc tárgya, akkor hajrá!

2013. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!