Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az rendben van, ha már teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rendben van, ha már teljesen leadtam a szintet és nem vagyok hű önmagamhoz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nagyon régóta nincs szerencsém a nőkkel való kommunikációban (vagy vallásos lánnyal ismertet össze az élet, vagy nagyon könnyűvérűvel, ha a kettő közt álló normális lányokkal is, akkor már 99,9%-uk foglalt, komoly kapcsolatban van. Így én leadtam a szintet, eddig úgy voltam, csak én legyek egy lánynak, de most már abba is belemennék, nem zavarna ha van valakije és én ott lennék neki másik srácnak. Ez fura?
2013. febr. 16. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fura, de etikátlan.

Kitartás, türelem és meg fogod találni a megfelelő partnert.

2013. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltak már barátnőim (komoly kapcsolat), igaz nem sok. Kitanultam mellettük a szexualitást rendesen, meg mindent, mert idősebbek voltam nálam. De jó ideje semmi. Ez non-sense. Huszonévesen már nem érek rá várni a sült galambot.
2013. febr. 16. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedj.

Én szingliként mindig lestem a lehetőségeket, de valahogy akkor sose volt sok. Mikor kapcsolatban voltam, akkor találtak meg mindig.

2013. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen ez nálam is jellemző volt, anno amikor kapcsolatban voltam, pont akkor vettem észre, hogy jobban felfigyelnek rám más nők. Csinos barátnőim voltak, meg kell hagyni. Nem tudom miért van ez. Kicsit már belefásultam.
2013. febr. 16. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott valami gáz van ha nem keresik a társaságod és te futsz utánuk.
2013. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem keresik. Nincs aki keresse :D Mert kisvárosban élek, nincs nagy ismeretségi köröm. Érted :) Huszonévesként meg valahogy nem preferálom a 16-17 éves tini pitsákat :)
2013. febr. 16. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!