Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Konfliktus egy távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konfliktus egy távkapcsolatban. Miért viselkedik így a barátom?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, ő 27. Csak hétvégén tudunk találkozni. Most csütörtökön nagyon megbántott és pénteken nem utaztam le hozzá, nem is keresett, nem is kért. Még ő volt felháborodva minden apró dolog miatt. Pénteken vártam, ha már tudatosult benne, hogy nem szálltam fel a vonatra inkább ő jöjjön hozzám, mert együtt szeretne velem lenni. Ezt vártam. Nem jött. Néztem az időt. A menetrendet fürkésztem. Vártam. Felhívtam este és mint kiderült lefeküdt aludni. Azzal jött, hogy milyen fárasztó a munkája (8 órás). A a 16 órás, szünet és kaja nélküli pultos munkám alatt voltam fáradt, de mindig minden maradék erőmet összeszedtem, ha a barátomról volt szó.... A lényeg, ma se jött, nem is jön. Holnap délután dolgozik. Szereti az ilyen a saját nőjét? 27 éves felnőtt emberről van szó :(((((
2013. febr. 16. 14:24
 1/2 tomitomi222 válasza:
Szerintem kihűlt már egy ideje benne és csak indok kelletett hogy elkezdjen távolodni. Én is voltam hasonló helyzetben és pont igy viselkedtem mint a barátod. Belőlem akkor ez váltotta ki. 21f.
2013. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy tűnik hogy csak kifogást keres. Lehet nem elég neki hogy csak hétvégén találkoztok, mert ha akkor is vitatkoztok, vagy rossz passzban van valamelyikőtök, nem sok esély van rá hogy a kimaradt perceket/órákat/napokat bepótoljátok, így aztán egy héten át az marad meg a másikban hogy de megbántott, mert azért telefonon sem az igazi a bocsánatkérés. Persze gondolom az időbeosztásotokon nem tudtok változtatni különben már megtettétek volna.

Legközelebb nem ártana leülni vele és komolyan elbeszélgetni, megkérdezni hogy valóban azért viselkedik így mert már nem érzi jól magát ebben a kapcsolatban, vagy csak most sértetted meg valamivel, esetleg nem is te vagy az ok, csak rajtad vezeti le a feszültséget amiért az élet más területén nem sikerült neki valami.

Ha nem juttok dűlőre, továbbra is sértődött hercegkisasszonyt játszik mikor szerinted erre semmi oka, akkor lehet érdemes lenne tovább lépni, vagy szünetet tartani.

2013. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!