Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire jó ha valakinek ki van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ha valakinek ki van szívva a nyaka? miért csinálják ez? Csak azért hogy elbüszkélkedhedhessenek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
valami olyasmi.
2009. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Mindenki látja, hogy liláspiros a nyaka, húú, biztosan jó volt az éjszakája, lehessen irigykedni.
2009. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk pl osztályban, évfolyamon cikinek számít. de kisebbeknél biztos menőnek mondják,nemtudom. 18/l
2009. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Hát, hogy mire jó XD? Mire jó a csók, a simogatás? Szerintem iszonyatosan jó érzés és izgató én szeretem,ha csókolgatják és szívják a nyakam és én is szeretem ugyanezt tenni :). Ja és én inkább takarom,nem szeretem ha látszik,de kihagyni nem lehet,mert imádom :D.

19/L

2009. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már párszor, de teljesen véletlenül jött, és egyébként tényleg nem rossz érzés...
2009. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jó érzés, de nem sokszor szoktam hagyni, mert nem szeretem a garbót :D
2009. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is tök csúnya.. Szal én is takarnám, de maga az érzés persze hogy jó. Gondolom embere válogatja,hogy ki miért csinálja, mennyire takarja el, vagy mutogatja.


23L

2009. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!