Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondta a barátom olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta a barátom olyan természetes hangsúllyal, hogy az egyik ismerőse szerint minden férfi megcsalja a feleségét?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtat... és semmi felháborodás nem volt a hangjában.
2012. máj. 29. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen hangsúllyal kellett volna mondania? kérdő vagy talán felháborodott hangsúllyal?
2012. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akar elvenni a barátod.

Just a hint.

2012. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
vártam volna, hogy kifejtse a saját véleményét, de nem tette, tök természetesen eltért más témára.
2012. máj. 29. 23:12
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha nem vesz el, hát nem vesz el. Nem vagyok egy túlságosan a jövőben gondolkodó típus, és ennek megvan az oka (régen olyan voltam.)
2012. máj. 29. 23:14
 5/9 anonim ***** válasza:

A kérdésed megléte a gond.Nincs köztetek bizalom,vagy ha van,akkor az a béka segge alatt van.Ebbe nem mennék bele mélyebben,mert még azt hiszi valaki,hogy degradálni szeretnék,de nem célom.

A másik árulkodó jel a hozzászólásod,miszerint "régen.. voltál".

Meg kell tanulnod újra bízni,ez félig lutri,félig érzelem.

Nem hiszem,hogy most szerelmes vagy,sőt szinte biztos,hogy nem vagy az.

Tedd fel magadnak a kérdést,hogy elég-e?Mindegy mi a válasz,én azt tanácsolnám neked,hogy járj nyitott szemmel és légy emellett nyitott!

2012. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A barátnőm természetesnek veszi, hogy beleolvas a barátja emailjeibe, smseibe, a legjobb fiú barátom szereti a nagy farkakat, mivel meleg, az exem szerint a nőknek a dolga a takarítás, egy ismerősöm szerint le kéne ölni a cigányokat egytől egyig a gyerekekkel együtt.

Ezeket csak úgy mondom, felháborodás nélkül. Mivel ez nem az én, hanem az Ő véleményük... Más véleményét pedig miért ne mondhatnám el csak úgy felháborodás nélkül?

2012. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen ismerősei vannak, ez a tapasztalata. Általánosítás. De a házasság már nem erről kell, hogy szóljon. Ki kell zárni az önzést, a család épsége és a gyerekek a legfontosabb.
2012. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

tegnap 23:25 hozzászóló:


Minden, amit leírtál igaz rám!

2012. máj. 30. 10:17
 9/9 A kérdező kommentje:

És még annyi, hogy nagyon jól látod a helyzetet (tegnap 23:25), elveszítettem felé a bizalmamat, és én ezt tudom, nem tudom mi lesz..


Mindenkinek köszönöm!

2012. máj. 30. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!