Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan fontos, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos, hogy egy nőnek legyen jogosítványa, autója, saját lakása, jól kereső állása, éljen egyedül, pezsegjen körülötte az élet, lelkileg mindig a topon legyen, stb? Milyen férfiak elvárásai ezek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 19:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mint írtam, én nem várom el. Engem nem zavar, ha valakinek nincsen autója, vagy a szüleivel él. De szerintem ez néha már túlzás.
2013. febr. 16. 19:36
 12/17 anonim ***** válasza:

19 éves lány vagyok. Van autóm, lakásom, jól fizető vállalkozásom, egyetemre járok, pezseg körülöttem az élet.

Nem vagyok lelkileg mindig a toppon, és nincs pasim!

2013. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ezt csak viccből írtam az előbb :)
2013. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy ilyen csaj, NEM AZT FOGJA NÉZNI? ÉRTÉKELNI EGY PASIBAN, hogy van pénze, jó állása, autója, lakása, stb.....mint a nő társadalom többsége.

Szóval sokkal több esély van rá, hogy a pasit magát nézni, nem a többi státusz szimbólum sz.rságot, mint a többi csaj. Nem a barátnők előtt fog menőzni a pasijával, hanem még szeretni is fogja. A mai állapotok mellett meg aztán.... 25/F

2013. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezek inkább a ti elvárásaitok! Mert szerintem a legtöbb hímneműnek ezek nem túlzottan fontos tényezők, ha csak nem ügyvédekre, cégvezetőkre hajtasz.
2013. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezek nem elvárások, hanem tesztkérdések.
2013. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, más nőket is hallottam már ugyanerre panaszkodni. Azért találom furcsának, mert nekem nincsenek ilyen elvárásaim, talán mert ezek megvannak, lakás, autó, jó jövedelem, a pezsegő életet azt nem annyira értem (valaki kifejthetné, állandó bulizás, vagy hogy folyton rohan valahová?), és ember nincs, aki mindig jól érzi magát, legfeljebb csak kifelé azt mutatja.

Nem fontos, hogy mindez meglegyen a nőnek. Nem árt, ha neki is van munkája (azaz ne legyen léhűtő, ha nincs aktuálisan munkája, az nem baj, csak akarjon kezdeni valamit az életével) de kb. ennyi az összes elvárás.

2013. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!