Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Nem rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Nem rég tettem fel hasonló kérdést, de nem kapom, és ez már nagyon idegesítő.

Figyelt kérdés
A pasim pár évvel ezelőtt lefeküdt valakivel, többször is. Nem tudom kivel, nem hajlandó elmondani, azt mondta hiába is faggatom. Próbáltam faggatni, eredménytelenül. Milyen ez már? Őszintén a szakításon gondolkodom.
2013. febr. 16. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
pár évvel ezelőtt...nem mindegy már? ha most jól megvagytok akkor nem érdemes foglalkozni ezzel.
2013. febr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De miért titkolja?
2013. febr. 16. 23:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló helyzetben vagyok. Ha kell a pasi, akkor ne faggasd tovább, mert rá megy a kapcsolatotok. Lehet, hogy megszólalt benned valami, így azt se vond kétségbe, hogy még mindig van kis valami közte és a lány között. És lehet, hogy ismered is. És ezért nem akarja elmondani.


De szerintem ne faggasd tovább.


21L

2013. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Who cares?


De most komolyan, miért fontos, hogy előtted kivel feküdt le? Főleg pár évvel ezelőtt? Hagyd békén, ha egyébként jó a kapcsolat.

2013. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként jó... De ez zavar.
2013. febr. 16. 23:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért is zavar? Engem meg a faggatózás zavar.

Igazából egy kapcsolatban aranyszabály, hogy ne faggasd az exeiről.

Mert hogy esne, ha pl. elmondaná, hogy a csaj egy bombanő volt, és sokkal jobb volt az ágyban, mint te?

Szerintem a múltról nem kell beszélni, ez mindenkinek így a legjobb.

2013. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hawkbill ***** válasza:
utolsónál az igazság...
2013. febr. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 asidiir válasza:
hagyd a francba a faggatást, okkal nem beszél róla.
2013. febr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért titkolja, mert semmi közöd hozzá. A múlt az múlt, nem mindenki szereti, ha faggatják.

24/N

2013. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!