Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja ezeket az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezeket az exem?

Figyelt kérdés
Az exemmel kb. fél éve szakítottunk. Közös megegyezés. Főleg amiatt mert nem tudtunk eleget találkozni messze is laktunk egymástól viszonylag nem egy városban. Ő építgette a karrierjét képzésekre járt plusz melózott. Én mondtam ha nem tudunk találkozni csak ilyen ritkán kb havonta vagy még akkor se akkor nincs értelme. Ő is egyetértett. Azóta nem is igazán beszéltünk ő írt sms-t névnap szülinap tehát csak alkalmakra. Egyszer felhívtam telefonon. Ő is hívott egyszer kétszer. De csak általános dolgokról beszéltünk. Szó nem volt újrakezdésről. Nálam van pár cucca. Mondtam neki hogy elküldöm postán erre ő mondta hogy nem sürgős elég lesz ha találkozunk. De nem lakunk egyhelyen tehát ez érdekes lesz hogy mikor futnánk össze. Erre ő kérdezgette mikor megyek Sopronba( ő itt lakik) hát mondom nem tudom. Meg amikor beszéltünk telón és elköszönésnél mindig mondta hogy hívjam. Miért mondja hogy hívjam meg miért akar találkozni? A hívást nem anyagi okokból mondhatja hogy én hívjam mert vissza szokott hívni ha megcsörgetem. De miért azt várja hogy én keressem én menjek? Ő csak alkalmakra írt egy sms-t, felhívni is egyszer hívott azt is úgy hogy korábban én kezdeményeztem a telefonbeszélgetéseket. Én már nem akarom hívogatni pedig legutóbb igaz akkor ő hívott mondta hogy hívjam. Azóta ő nem hívott. Miért akarja hogy hívkáljam?
2013. febr. 16. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem újra akarja kezdeni valahogy :P hiányzol neki talán :D
2013. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő nem igazán keresett engem. Sőt szinte egyáltalán nem. 1szer hívott fel meg alkalmakra írt egy szimpla sms-t. Azt várja hogy én hívogassam. Régebben is amíg együtt voltunk és ha összevesztünk én tettem meg szinte mindig az első lépést.
2013. febr. 16. 23:55
 3/3 anonim ***** válasza:
sajnos nagyon komplikált dolgok állhatnak mögötte. szerintem nem tudja mi az amit akar.
2013. febr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!