Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerethetem meg újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetem meg újra a barátomat?

Figyelt kérdés

Ő 17 éves én meg 16. már több mint 2 éve együtt vagyunk.

Nagyon jó volt a kapcsolatunk, veszekedtünk is mindíg, de a végére minden jól alakult.

De most az egyik nap egy közös barátunk bejelentette, hogy ő már többet érez irántam a barátságnál.Eddig el sem tudtam képzelni, hogy legyen közte meg köztem valami, de így a napokban, mikor egyre többet foglalkoztunk egymással (mert a barátom nem mindíg ért rám) egyre jobban megszerettem. Nem vagyok belé egyáltalán szerelmes és nem is akarok tőle semmit, de már számomra nem közömbös az illető.

Én persze ki szeretném őt verni a fejemből, mert a barátommal szeretnék maradni. ő számomra sokkal jobb minden pasinál. minden érv mellette szól, hogy vele legyek, de sajna az utóbbi napokban úgy érzem, hogy már nem is igazán szeretem annyira szerelemből.

semmiképpen nem szeretnék szakítani és a másik fiút is el akarom felejteni......

Csak annyit akarok, hogy megint meglegyen az az érzés a barátommal kapcsolatban. A szerelem! Hogyan tudom ezt újra elérni?

A bunkók kíméljenek, és bocsánat ha kicsit furcsán fogalmaztam!

egy kétségbeesett lány :(


2009. szept. 7. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha az új srácot naponta látod akkor nem fogod elfelejteni, mert úgy nem lehet, akivel többet vagy az fog közelebb állni hozzád. Hiába a másikat szereted. Ha a barátoddal akarsz lenni akkor sürgősen találjatok ki valami hoszabb kirándulást, rendszerességgel, mert akkor bukta lesz az a kapcsolat és azért egy két éves kapcsolatot felrúgni, hááát...
2009. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!