Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sosem múlna el az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sosem múlna el az első szerelem, akkor ti mennyi idő után kezdenétek bele egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Nem pár hétre gondolok, hanem akár évekre, évtizedekre. Meddig várnátok?
2013. febr. 17. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
ha sosem múlna el, akkor soha nem kezdnék kapcsolatba. Értelemszerűen csak azzal kezdek kapcsolatba kibe szerelmes vagyok.
2013. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Normalis emberek ugy mennek bele normalis kapcsolatokba, hogy szerelmesek aba, akivel osszejottek

Vagyis ha szerelmes vagyok Xbe, nem jovok ossze Yal...

2013. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fölösleges, pár év után már plátói. Lehet nem is az adott illetőbe lennél szerelmes csak magába a szerelmi idillbe, amit úgy lehet orvosolni ha találsz mást, aki viszont szeret.
2013. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én ebben a cipőben járok 14 éves koromtól 16 éves ig voltam együtt 1 lánnyal most már 22 vagyok és azóta sem találtam olyat aki kicsit is megfogna kapcsolatra így hát inkább hajtom az alkalmi 1 éjszakásokat
2013. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez így mind szép, de ha mondjuk 20 évesen beleszerettek valakibe és a következő szerelem 40 évesen jön, akkor 20 évig no kapcsolat?Nőként kérdem.
2013. febr. 17. 14:48
 6/10 anonim ***** válasza:

A kapcsolat ertelme az erzelem... az nem igazi kapcsolat, ha ne is szereted a masikat


De egyebkent a szerelemhormon maximum 24 honapig trrmelodik, utana pihen.... de egy masik ember barmikor ki tudja valtani az ujratermeleset... vagyis nem lehetsz 20 evig nem szerelmes, csak ha buraban laksz

2013. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amilyen rohanó az élet, majdnem egész nap meló, plusz háztartás én el tudom képzelni.
2013. febr. 17. 14:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor az a burok kategoria


Az eletnek kell adni idot, kulonben minek van?

2013. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem 5 évembe telt mire szerelmes tudtam lenni,és el tudtam felejteni
2013. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát én 3 évig vártam egy emberre, még egyszer nem lesz ilyen.Megtanultam ha viszonzatlan az érzelem nincs mire várni,meg kell próbálni elnyomni az érzéseket ilyenkor és tovább lépni,de persze azért ki kell deríteni,hogy az illető vonzódik e hozzánk.
2013. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!