Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj, vagy hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy hiányzik valami neki? (hosszú sztori, de sok véleményt szeretnék hallani. )

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt barátommal, először (1-6 hónap) velem voltak gondok, azaz ő féltékenykedett rám, ám ez elmúlt, egy ideig semmi különösebb gondunk nem volt. Egyszer leültem a gépe elé, ő is ott volt, és face-n az üzenetek voltak megnyitva, észrevettem egy pár lányt a címlistában, de gyorsan eltekert, mintha mutatni akarna valamit, aztán kattintott is a kezdőlapra. Fura volt, de sokáig nem is gyanakodtam. Mellékesen többen lakunk haverok egy albiban, tehát nem mindig akad alkalmunk "arra", de azt sem mondanám, hogy kevésszer. Nos az utóbbi időben még a haverok is rászóltak, mennyit okostelefonozik, nekem is feltűnt (lefekvés előtt, ha éjszaka felébredtem ő azt nyomkodta, felébredtem, neki már a kezében volt). Ez elég okot adott arra, hogy 2 év bizalom után belépjek a face adatlapjára (tudom, csúnya dolog), de találtam is egy lányt, akivel már régóta váltottak üzeneteket, és nem tetszett, amiket beszéltek, érezhető volt rajta elég egyértelműen a flört, + a hiányzol szó is elhangzott (volt csaja, vagy valami ilyesmi..nem mesél róla, vagy tagadja!) A lényeg, kérdőre vontam, azt mondta csak haverok, vagy tetszett a csajnak, avgy valami, de mindig kitért a kérdés alól, vagy mondott valamit, de máskor már mást mondott..(Egyébként a csávónak én vagyok az első barátnője. Mindent beleértve...) Nos, azóta furán viselkedik, már nem olyan lelkes, mint rég, nem olyan kedves sem, meg valami megváltozott. Lehetséges, hogy megunt? Vagy csak kíváncsi másra is? Azt mondta szeret, nem az, hogy nem tudom elhinni, csak mégis ott motoszkál bennem ez a rossz érzés. , hogy kellhet neki más. Szerintetek? :S

2013. febr. 16. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre akkor tudnék ésszerű választ adni, ha leírnád hány évesek vagytok.
2013. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

(l)20-(f)22

egyszóval még fiatalok, ezért is motoszkál bennem az az érzés, hogy mért ne kéne neki más, mért ne akarna mást, mért ne akarná kipróbálni mással is.

2013. febr. 16. 20:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok


Hát igen. :/

Mindketten fiatalok vagytok, ráadásul ha jól vettem ki a "szavadból", a párodnak te vagy az első barátnője. Ezek alapján elég nagy esély van arra, hogy szeretné "kipróbálni"-, kiélni magát.


Szerintem beszéljétek ezt meg higgadtan a pároddal. Mondd el neki, hogy mit érzel. Jobb ha mindketten tisztázzátok az érzéseiteket, mert ha valamelyik fél már nem szereti úgy a másikat, akkor mindkettőjük szenvedni fog előbb vagy utóbb. :/

Sajnos a dolgok így működnek. De szerintem ne találgass, inkább kérdezz rá pontosan a dologra. :/

2013. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szeretné kipróbálni más csajokkal a szexet. Előbb utóbb szét fogtok menni.
2013. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk erről, már kérdeztem baráti kört is, ezért reggeltem be ide is, hogy minél több lehetséges választ kapjak. Egyébként tudunk beszélni, mondtam neki, mit gondolok, azt mondja, neki nem kell más, ha kéne, már "itthagyott" volna, de könnyű azt mondani, mikor nem azt érezteti, amik elhagyják a száját. Tényleg mindent megtett/megtesz értem, szóval abban nem kételkedem igazából, hogy szeret. Már felvetettem neki a legális "szünetet" is, azaz bátran csinálhat amit akar, kiélheti magát, csak tudjak róla, azonban visszautasította. Nem egyszerű eset a csávó, tudom, hogy valami hiányzik neki, tudom, hogy valami hiányzik a kapcsolatunkból, de nem hajlandó egyenes, érthető választ adni, esetleg amivel javíthatnék a kapcs.-on.
2013. febr. 16. 21:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd akkor lép tovább, ha talált jobbat. Lehet az a csaj még nem tuti, addig még te kellesz neki. Amúgy mit mondhatnánk? Vele kell megbeszélned.
2013. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
bocsi, de lehet, hogy valamit rosszul értelmeztem, de te azt írtad, hogy mindent bele véve te vagy az első barátnője... akkor az a valaki, hogy lehet a volt csaja? vagy én értettem valamit félre?
2013. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy én vagyok az első, hogy rajtam kívül mással még "úgy" nem volt, + rajtam kívül volt 1 vagy 2 barátnője 1 vagy 2 hétig :D ha azt nézzük, én vagyok neki az első. érted... :S
2013. febr. 17. 14:07
 9/10 anonim válasza:
jaaa , értem. bocsi csak egy kicsit zavaros volt és , ezért kérdeztem meg ... hát ezzel kapcsolatban nem tudok mit ajánlani mást mint, hogy tényleg megpróbáljátok nyíltan megbeszélni a dolgokat . kérd tőle, hogy ne térjen ki a válasz adás elől vagy ne terelje a témát, hanem komolyan felnőttekhez méltóan beszéljétek meg ... mert ez így semmiképpen nem fog jóhoz vezetni...
2013. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az sincs kizárva, hogy nem meri bevallani magának se, hogy új vizekre szeretne evezni. Könnyebb és biztonságosabb, hogy vagy neki. Ő csupán azt mondja, hogy te kellesz neki és le is van minden tudva ezzel. Bocsánat, de az emberek annyi mindent mondhatnak. Ha valaki szeret, azt éreztesse, ne mondja.
2013. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!