Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Van olyan, hogy valaki két hónappal a szakítás után jön rá, hogy mégis szereti a másikat?

Nehezen tudok hinni neki...

2013. febr. 18. 07:56  Privát üzenet  

A válaszok

Nagyon sokan a válás szakítßas után jönnek rá mit veszítettek el!!!

Ha szereted,látsz esélyt magatoknak akkor megéri megpróbálni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2013. febr. 18. 08:07 Privát üzenet

A szakítás után 2 hónappal?!

Szerintem gyorsan túllépett az egészen és próbálkozott másoknál is- eredménytelenül-, most meg újra nálad próbálkozik, hátha..

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2013. febr. 18. 08:28 Privát üzenet

Igen, én voltam így tinijány koromban. Amikor kidobtam és elkezdtem unatkozni akkor azt hittem szeretem, pedig csak unatkoztam.

Vagy volt olyan, hogy kidobtam, jött egy másik, de nem volt jó, és ekkor visszasírtam az előzőt, és azt hittem szertem, pedig csak csalódtam.

Aztán felnőttem, és rájöttem, hogy a szerelem szeretet nem jön megy mint a távirat...ha valakit ma nem szeretek már azt holna sem fogom, pláne nem két hónap múlva, mert addigra már valaki más figyel az oldalamon.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2013. febr. 18. 14:50 Privát üzenet
Utolsóval értek egyet.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2013. febr. 19. 22:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aki szakít, ha elmúlik a szerelem, az mégis mire számított?
Volt már olyan, hogy valaki azért szakított, mert már elmúlt részéről a szerelem, de később mégis megbánta a szakítást és újrapróbálkoztak?
Szakítás környékén derült ki, hogy terhes lettél? Hogy mondtad meg a párodnak, hogy nincs értelme folytatni együtt, de annak ellenére, hogy nem akart gyereket, mégis várandós lettél és megtartod?
Szakitas utan par alkalmas sex masik novel, aztan ugy erzitek megis az ex kell nektek?
Voltál már úgy, hogy szenttül hitted, hogy az ex-ednél nem találsz jobbat, de aztán mégis találtál?
A szeretet nem örök? Akkor miért múlik el mégis szakítás után?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!