Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 1,5 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt. És most felvette a kapcsolatot a volt barátnőjével és találkozni akarnak. Én pedig féltékeny vagyok. Jogosan?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 13:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.Az én vőlegényem állatorvos,és van a páciensei között exe is.Nekem semmi bajom ezzel.Nekem is van olyan exem akivel barátok maradtunk,és mondjuk sátoros ünnepkor felhívjuk egymást,vagy néha öszefunk egy kávéra(persze ezt max fél évente).

Nyilván,ha gyertyafényes vacsorára mennek az azért már gyanus...

2013. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha addig nem, most akkor minek vette fel vele. De ha fel is vette írásban, minek akar vele találkozni? Azért az mégsem a jóbarátja volt hanem együtt voltak. Zavarna engem is és szóvá is tenném.


Én még a fiú ismerősökkel sem találkozom csak úgy kettesben, mert elég hülyén jönne ki és én sem szeretném ha csajokkal találkozna kettesben. Pedig bízom benne, de mégis... Egyszer már megégettem magam és bennem van a félsz. Az exem egyszer azt mondta nekem; elbringázik nem tudom hány km-t egy csajhoz pusztán barátságból mert rossz sora van és hogy meglátogassa, de viszi az egyik haverját is... Mondom anyáddal szórakozz! Na azóta érzékenyen érint a "női haver" meg a velük való találkozásos dolog.

2013. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
ezt má kiírtad egyszer!
2013. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!