Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyuci pici fia? Ment tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci pici fia? Ment tönkre kapcsolatod anyós miatt? Mit tett?

Figyelt kérdés
ti nem tapasztalj/tátok magatokon, környezetetekben hogy a fiaikat egyedül felnevelő anyák elég sokszor megmérgezői akár egy jól működő párkapcsolatnak is?
2013. febr. 18. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ez mindig a fiacskájától függ.

Tényleg vannak ilyen anyák akiknek senki nem felel meg és képtelenek elvágni azt a köldökzsinórt.

De ha a srác határozottan megmondja az anyjának,hogy ne dumáljon bele az életébe és megvédi a párját akkor ezeket jó esetben csírájában el lehet fojtani.Viszont ez elég ritka.

2013. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

nekem kb. mint az első

meg én is megküzdöttem a magam harcát


nem tudom, hogy megérte-e, de viszonylag kordában van a viszonyunk a drága mamával


azt mondjuk megkaptam, hogy a párom "nagyon megváltozott" az utóbbi években...értsem: elrontottam...

mindegy, valahogy lavírozunk. nem hagytam magam, és így a mama is csizsolódott

még egy ilyen anyucifia többet nem kéne, már túl öreg vagyok az ilyen harcokhoz

2013. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Elsövel telejsen egyetértek. ebben az esetben a fiuval nagyobb baj van mint az anyukával.
2013. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves párommal/élettársammal összejöttünk, rá fél évre az anyjával megromlott a viszonyom, mert rájött, hogy már nem egy pár éjszakás kaland vagyok a fia életében, hanem egy nő, akit szeret és a nő is szereti. Pici fia ki fog repülni a családi fészekből. Mennyi és mennyi idegeskedést okozott nekünk a kedves mama. Órákig tudnék mesélni. Párom több, mint két éve MINDIG kiáll mellettem, de a mama nem képes abbahagyni. Beszélt vele szépen, csúnyán, ordibált vele, de nem képes abbahagyni. Most pedig állítólag egy idegbeteg állat a párom, mert már tényleg nem szépen viselkedik az anyjával. Őszintén megérdemli. Már elbeszélgettem a mamával, hogy a folyamatos cirkuszai miatt ilyen vele a fia. De nem képes abba hagyni. Most azt mondta a párom még egyszer mer valahol ócsárolni, lejáratni bárhol vagy a családi életünkbe szól bele.
2013. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vége lemaradt. (felébredt manócskám) Szóval még egy húzása van a mamának és megszakítjuk velük a kapcsolatot, mert idegileg kikészítenek minket és mi nem ilyen állapotba szeretnénk felnevelni manócskánkat.
2013. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Konkrétan a szakadék széléről ocsúdtam fel a drága anyós miatt. Évekbe telt mire magam mellé állítottam a férjem. Sajna a mai napig "nem akarja elhinni",hogy mit művel velem az anyja...hisz az "egy angyal"! Ez már sosem fog változni???
2013. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

exem 21 éves koráig volt anyuci pici fia, amit nem úgy kell elképzelni, hogy a srác azt csinálta, amit anyuci mondott, hanem hogy anyuci aggódott túlzottan...


nos, én lány vagyok, még csak alig pár hónapja nagykorú, mégsem kapok ennyi aggódást. igaz, nekem van egy nővérem is. exem egyedüli gyerek, a szülei együtt vannak. az apja normális, de az anyja egy kész rémálom...


felhívta exemet, amikor haveroztunk, hogy hideg van kint (mi egy lakásban voltunk) vegyen fel pulcsit.

hívogatta, sms-ekkel bombázta, ha 5re ígérte haza magát, és már 17:10 volt, vagy csak úgy egy buliban, hogy nem mészárolták-e le.

amikor beteg volt, egész éjszaka fent volt és ki-be járkált a szobájában, a lázát mérte, miközben én próbáltam mellette aludni.

elment fél napra otthonról (nem dolgozik) és felhívta a fiút, hogy ebédelt-e már.

nem engedte ki a házból télen, ha nem volt rajta a sapka, így késett a találkozóról, mert anyuci hirtelen nem találta.

a szemetet sosem kellett kivinnie, a tányért sosem kellett a mosogatóba tennie, nagyobb házimunkákat meg főleg nem kellett megcsinálnia.

még a kaját is kiszedte neki, egy szendvicset se kellett magától megcsinálnia.

ha buliztunk és hajnal 7-re értünk haza, anyuci megvárta őt ébren.

meglátta az óvszeres dobozt, és kiegészítette még egyéb durex készítményekkel a kisfia polcát, holott senki sem kérte. ciki volt.


21 évesen azért ezek már gázok...


sokat csesztettem, hogy mondja már meg az anyjának, hogy vegyen vissza, meg legyen ő is önállóbb, de csak kussban végighallgatott és válaszra sem méltatott.


szakítottam vele (nem csak emiatt). anyuci persze nagyon kiakadt és hívogatott, hogy milyen szemét r*banc vagyok, mert szegény pici fia sír.


rá egy hétre exem közölte az anyjával, hogy leállhatna, már nem öt éves.


egy kib*szott szakítás kellett hozzá...


azóta fél év eltelt, most nem tudom, hogy mi van. de nem is érdekel.:)

2013. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!