Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem, h ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, h ne legyen már most vége?

Figyelt kérdés

Fél évig együtt voltam vkivel,de nem vett komolyan....A végefelé már nagyon monoton és unalmas lett,de mikor közölte,h vége a szívem majd megszakadt...

Most megint összejöttünk...Pár nap múlva leszünk 1hónaposak,de vmi nem oké köztünk....Nekem ő nagyon fontos és nem akarom elveszíteni,főleg,h most teljesen más az egész és komolyan is vesz...

De kb sosem csinálunk semmit csak átjön,filmezünk,zuhanyzunk,dugunk v én megyek át hozzá és akk filmezünk,dugunk v alszunk..

Annyira kínos,h csak most kezdődött el máris fel kell dobni....Ő nem igazán érzi,de amikr megemlítem neki,akk mondja,h ha szabadnapja lesz,akk majd csinálunk vmit....És akk tényleg jó minden....de ált. elég unalams...Nem akarom,h vége legyen...Mit csináljak??Mit tegyek??


2013. febr. 18. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is FACEPALM

Aztán: Ha nem akarod, hogy ilyen monoton legyen a kapcsolat, akkor b@szki vidd el a lányt mindig valami új helyre, állatkertbe, étterembe, vásárolni, bármit csak randihangulata legyen, hogy érezze a törődést, ne pedig csak rábólints valamire, mert ez gyengeségre és lustaságra utal. Használd már a fantáziádat. Ha meg nem ér rá akkor vagy lepd meg ,vagy szimplán legyél határozott, elhiszed, hogy egyből rá fog érni? Csak akkor mondja ezt ha látja rajtad, hogy megteheti, mert neked mindegy. A kulcsszó a változatosság, és "tiszetl" :D (Ali G)

Vagy csak szexre kellesz neki amíg nem talál valakit aki képes arra amire te MOST még nem.

B@zd 22 vagyok, had ne tudjam már jobban ezeket!

2013. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csináljatok változatosabb programokat. De abból, amiket leírtál... én nem erőltetném tovább.
2013. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen...kösziii...azt elfelejtettem mondani,hogy én vagyok a lány :D
2013. febr. 18. 15:10
 4/7 A kérdező kommentje:

Milyen programok vannak,amiket én is meg tudok szervezni?Én még nem dolgozok,hanem fősulira járok...szóóval költségkímélőnek kéne lennie :D

Előre is kösziii!

2013. febr. 18. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen programok vannak egyáltalán, amiket nem tudsz megszervezni? Neked nincs szád vagy kezed? Attól, hogy te vagy a lány, még nyugodtan szervezhetsz!
2013. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha meg csaj vagy akkor a pasi nem Neked való, és akkor tényleg csak szexre kellesz Neki. De te is elég ostoba vagy, hogy adtál Neki még egy esélyt.
2013. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,báár nem segített sokat....de a lényeg,hogy minden megolddódott...kiderült csak én reagáltam túl :D :D
2013. márc. 2. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!