Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 30 éves férfi mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves férfi mit akarhat egy 16 éves lánytól?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
azt, hogy szopja le a monyát!!! 30 éves és 16 évesekre élvezkedik...b@szod, mik vannak...
2013. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen anyja-lánya hármast. Vagy a barátnő(i) is jöhet(nek).
2013. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

10 kiló parizert, mégis mit?

Monnyuk szexet.

2013. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hamvas p.ncit.

Elvárások nélküli "párkapcsolatot".

2013. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

előttem szólóval egyetértve: friss puncit.... nem megereszkedett melleket... Bár tisztelet a kivételnek.

Van, aki tényleg szerelmet keres, de annyira retard, hogy saját korosztályban nem talál :)

2013. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bratilla ***** válasza:
Volt két ismerősöm, pont ilyesmi korban ismerkedtek meg. :) A pasi először próbált távolágot tartani, meg igyekezett, hogy ne forduljon komolyra a dolog, meg a lány sem kereste, de előbb-utóbb csak összejöttek, mert szerették egymást. Ennek már 7 éve, a lány tavaly halt meg egy balesetben. A pasi meg teljesen összeroppant, mikor utoljára láttam, nem evett, nem ivott, el is költözött, azóta nem tudom, mi lehet vele. A családtagok is csak utána fogták fel, hogy szerették egymást, mert amúgy elég sokat bántották őket. A férfi amúgy egy okos, jóképű, munkájában sikeres ember volt, a lány is csinos, kedves, bár őt annyira nem ismertem. De megrázott, ami történt velük.
2013. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akár még szerelmet is.
2013. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt akarja,hogy a mókuska könyörögjön a mogyiért.Semmi mást.
2013. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!