Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves lánytól akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lánytól akarhat akármit is egy 30-34 év közötti férfi?

Figyelt kérdés
Nyári munkán vagyok és a mellettünk lévő üzlet tulajdonosának egyszerűen érzem, h tetszem. Mindig megnéz és bevallom nekem se lenne ellenemre a dolog. Nagyon helyes, sármos, de nem tudom, h vajon csak nézegetni szeret vagy lehetne több is?
2011. júl. 20. 11:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
53%
meg akar dugni. ennyire egyszerű. :)
2011. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
:) Nos nem vagyok vmi naiv, és tudom, h sokan erre mennek rá és bőven megvan rá az esély, h ő is, de muszáj rögtön erre gondolni ? :)
2011. júl. 20. 11:48
 3/33 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenek a férfiak. Próbáld ki, ismerkedj vele, aztán majd meglátod, hogy csak a szexre hajt, vagy többet is szeretne.
2011. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
48%
Lehet, hogy csak nincs ki mosson rá
2011. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 gr. Shadow ***** válasza:

Nos egy "dolgot" biztosan akar. :-)

Ha neked sincs ellenedre a dolog akkor hajrá.

Amúgy egy kapcsolat elején nincs rá biztosíték hogy meddig fog tartani, és arra sem hogy mi lesz belőle. Tehát tegyél amit jól esik, azután az idő majd eldönti.

2011. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Igen, hát meglátjuk, úgyis alakul vhogy.

Egyet viszont nem tudok eldönteni, ebbe már sokszor belebotlottam, h egy srác vagy ffi, adott esetben most ő néz engem, visszafordul utánam az utcán stb, de semmit nem tesz. Ilyenkor mire gondol?

2011. júl. 20. 12:13
 7/33 Értelmes Válaszadó ***** válasza:
Szerelmet akar...Elvinni étterembe, sétálgatni...és mikor ezt megeszed...akkor már szétkúrja a pi.csád!!! S már többé nem lesz étterem, se sétálgatás !!!
2011. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Ne legyetek már ilyen bunkók. Baromi sok jól működő kapcsolat van ilyen felállásban. Nem feltétlenül csak szexet akar.

Ismerd meg őt kérdező! Értelmes lánynak tűnsz, szóval úgyis észreveszed, ha talán ki akarna használni, de ne gondolj rögtön erre :)

2011. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Ha minőségi szexre vágysz, akár be is vállalhatnád. A 30-as arcok azért tudnak pár dolgot.

Ha kapcsolatban reménykednél, felejtős.

Legalábbis, ha magamból indulok ki. Húzd le valamivel, ha tudod, hogy hasznod is legyen, de hosszútávon ne számolj, ha nem akarsz pofára esni. 33F

2011. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Persze, h észreveszem, ha vki csak kihasználni akar... De elég komoly vagyok, érett nem vágyom másra csak egy biztos, jól működő kapcsolatra, amiben persze nagy szerepet játszik a szex is...
2011. júl. 20. 12:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!