Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a srác bekattan és üvölt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác bekattan és üvölt, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

sérült az egója, azt hiszi ő nem jó nekem, hogy nekem más kell, meg nem vagyok megbízható, meg stb stb


én meg itt pislogok, hogy mi van vele...


ha magyarázkodok, még jobban üvölt, ha nem mondok semmit, csak hallgatom, egyre súlyosabb vádakkal illet, totál elferdíti a valóságot, ha én is üvöltök, akkor ő még jobban. nos most ott tartok, hogy várok, nem teszek semmit, hátha magától megnyugszik. ami ugyan nemigen jellemző rá, ha a fejébe vesz egyszer valamit. de legalább nem fog üvölteni.


van még egyéb, ami hatásos?


ő az egyetlen barátom.


2013. febr. 18. 19:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

"azt hiszi ő nem jó nekem"


Úgy látom igaza van, és ezt be is bizonyítja gyorsan. Ez az önigazolás.

2013. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
vedd fel a kabátod és sétálj egyet. ha Hulk lehiggadt, majd utánad megy és bocsánatot kér
2013. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
A szex
2013. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A pasid? Dühöngő vadállat? Miért jöttél vele össze? Előtte meg kellene ismerni, ha így történt a dolog. Ha nem a pasid, akkor tárgytalan és kerüld el.
2013. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
én sírnék.. mert megijednék.
2013. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

bocsánatot soha nem kér, mert szerinte a hibás mindenben mindig én vagyok...sőt szerinte miattam ideges.


pedig mondtam neki, hogy saját magát húzza a semmin én egy szót nem szóltam, egy szalmaszálat nem tettem keresztbe, hogy ideges legyen.

2013. febr. 18. 20:00
 7/22 A kérdező kommentje:

4: amikor összejöttünk, szerinted ezt megengedte magának? jóhogy nem tudtam


amúgy amikor elsírom már magam, fel sem tűnik neki, vagy folytatja tovább, vagy addig kerül.

2013. febr. 18. 20:01
 8/22 anonim ***** válasza:

Hagyd ott. Később lehet, hogy ütni is fog. Én sosem kiabáltam még a barátnőmmel, még ha összevesztünk, akkor sem.

Állj ki magadért, ha kiabálni kezd, hagy ott ahol van, mondd meg neki, hogy akkor beszélsz csak vele, ha nem kezel így.

2013. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Hihetetlen, hogy ilyen vadbarmoknak normális barátnôjük szokott lenni..
2013. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ez lényegtelen, hogy egyetlen barátod, mert ennek jó vége nem lesz. Ott kell hagyni. Nem fog változni, ha igen csak rosszabb irányba. Végül is TE döntesz, de gondolkozzál el. N
2013. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!