Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már igy? Mit tenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már igy? Mit tenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van baratom 1.éve és 6 honapja vagyunk egyutt,de elotte is sokat kavartunk szóval mondthatjuk ugy ,hogy több,mint 2éve egyutt vagyunk.

Én ugy érzem,hogy ráuntam erre az egészre,mármint imadom a baratom tényleg,mindent meg tennék érte,mással nem tudom elkébzelni,de még is.A mindennapjaim olyan unalmasak.Haza érek a sulibol ,jön hozzam,már nem is tudunk mirol beszelni,néha mar csak vitatkozunk egymassal,sokszor idegesit már.Vágyom arra,amit a baratnőim meselnek,hogy milyen izgi a kapcsolatuk meg boldogok,de en mar nem vagyok az.Mondoton az egész,akarmit csinalunk unalmas.A szexet is akarmennyire kivanom,rákerül a sor,semmi exra,sőt..

Amiota vele vagyok nem sok idom van magamra,2év alatt felhiztam 10-15kg-t,nem öltözöm már ugy.Szeretnek neha furni ő nem akar,ő ck 2esbe lenne a szobaba,igaz minden penteken megyunk szorakozni a baratainkal,de az sem mindig az igazi.Néha vágyom mas fiuk tarsasagara is,marmint nem meg csalasra gondolok,csak beszelgetni,de ő kiakad olyankor.Nem szeretnem ott hagyni,mert szeretem,csak még is unalmasnak erzem az eletem.18 éves vagyok és ugy nezek ki,h pf .Sokan mondjak,hogy sokat valtoztam amiota vele vagyok es ha nincs velem sokkal jobb kedvunek latszom...


2013. febr. 18. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ó nem szereted te már, ez csak megszokás. Szóval cselekedj e szerint.
2013. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez azért van ugye, mert a kapcsolatot teremteni kell, melós dolog, az nem csak úgy van. Kellenek közös célok, amik felé mentek, amit itt leírtál neki kell elmondanod, meg ilyenek.
2013. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gondolj szepen vegig mindent. Vele akarod leelni az eleted, ot szeretned a gyerekeid apjanak? Mit jelent o neked? Teljesen oszinten beszeld ezt meg magaddal! Aztan vele... Mit szolna, ha ezt most latna? Sirva fakadna vagy ordibalna veled? Mert nem mindegy. A kivancsisag a fiatalsagbol is fakadhat, nem feltetlenul azert mert nem szereted! Ha ugy erzed, nincs megegy ilyen pasi a foldon, NE VESZITSD EL! De vele mindenkepp beszelj arrol, hogy valtoztatni szeretnel. Nezz ki mindig tokeletesen, torodj magaddal! Kezdj valami sportba, es ami a legfontosabb hogy valtoztass! Szexnel probalj elotte minel jobban incselkedni, probaljatok ki uj dolgokat, jatszatok egymassal. Sok sikert!
2013. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!