Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú/férfi?

Figyelt kérdés

Aki kedves, humoros, udvarias, őszinte, megbízható, odaadó, hűséges, tud romantikus is lenni, inkább visszahúzódó, szerény, csendes (számára ismeretlenekkel), de akit szeret azzal megosztja minden gondolatát, nincs sok barátja, nem szeret bulizni, nem iszik, nem cigizik, csak azzal képes lefeküdni, akibe szerelmes (magyarul nem az egyéjszakás kalandok híve), a szerelméért bármire képes, ő számára a legfontosabb. Barátnőjével képes órákig beszélni, viccelődni, szeretnek együtt játszani számítógépes játékokkal. Ja, és ne legyen beképzelt, sőt inkább kicsit "önbizalomhiányos".


Külsőre inkább átlagos minden szempontból: átlagos testalkat (ne legyen túl vékony, se túl kövér), normál magasság, leginkább sötét haj és szem (de a szemszín nem olyan fontos). Az arca legyen rendben.


Csak kíváncsi vagyok, egyáltalán létezik-e ilyen fiú, mert számomra Ő lenne az ideális. :)


2013. febr. 18. 22:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok, és remélem a lány számára is ideálisnak számítok akit a múlt héten megismertem. :)
2013. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
igen létezik:) mindenfajta ember létezik, még olyan is amire nem is gondolnál O.o
2013. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

"együtt játszani számítógépes játékokkal"


vannak!!


:D

2013. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
én, de gondolom ha már a szexhez való hozzáállásról is szó van, kb 4 év lehet a korkülönbség
2013. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

#1 Szerencsés lehet az a lány:)

#2 22

#3 Igen tudom, de arra vagyok kíváncsi, mennyi az esélye, hogy egyáltalán a környezetemben létezik-e ilyen fiú, mert azzal nemsokra megyek, ha a világ másik felén létezik egy pont ilyen fiú...:)

2013. febr. 18. 22:54
 7/35 NagyD1990 ***** válasza:
Visszahúzódó és csendes kivételével igazak rám az állítások. Meg a szemem zöld és ennyi. Amúgy ilyen statisztikai felmérést csinálsz?
2013. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Rossz olvasni az ilyen kérdéseket, általában magamra ismerek a leírás alapján, de a valóságban senki nem vágyik rám.
2013. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Szőke vagyok és cigizek, de minden más stimmelne :)
2013. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Minden igaz rám :) Akkor a barátnőm most mázlista? :D
2013. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!