Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap majdnem szétmentünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap majdnem szétmentünk, most meg minden szép és jó? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Tegnap este a párom már azt is mondta, hogy így nincs értelme a kapcsolatunknak, mert nem történik semmi, nem változik semmi... én ma kis híján hazautaztam a szüleimhez, a lakótársunk mondta, hogy ne tegyem, hisz megnyugszik.

És lőn: estére ahogy hazaért, máris kedves, aranyos, minden szép és jó. Csak én egész nap stresszeltem, és nem tudtam, mi van. Tegyek úgy, mintha mi se történt volna, vagy inkább lépjek? Vagy mit mondjak neki?


2013. febr. 18. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
próbálj meg vele beszélgetni
2013. febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja beszélgetni, azt nem akar. Itt szerel mellettem még éjfélkor is...
2013. febr. 18. 23:37
 3/4 anonim ***** válasza:

El kell simítani a dolgokat, mert ez most megint csak szőnyeg alá söprés. Természetesen hozd fel a témát ismét, de ezúttal kultúráltan, nyugodtan próbáljátok megbeszélni a dolgokat.


Ez úgy hangzik amúgy, mintha valami "kitörés" lett volna, de aztán kifolyt a láva. Ezeket a kitöréseket kellene megelőzni, mert így folyamatosan jönni fognak elő a különböző feszültségek.

2013. febr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tipikus szőnyeg alá söprés.. ne hagyd.
2013. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!