Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szerethet még?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van a barátommal mostanság. Vagyis hogy a barátom e... Kérdéses, ilyenről még nem beszéltünk, de azért gondolom, hogy igen.


Másfél hónapja ismerem. De a lényeg, hogy mostanában semmi olyat nem mond, mint eddig, pl a múltkor, hogy szeret, vagy szép vagyok, vagy ari, vagy adj még magadról képet, egész nap azokat nézem!

Semmi ilyesmit nem mond.

Az elmúlt 2 napban msn-re ahányszor felmentem, sosem írt rám, mint eddig, én nekem kellett, de rögtön pill-ezett. Aztán meg bocsi, mennem is kell. :S erre csak egy sziát írtam, még egyszer bocsánatot kért, és ilyen szomorú fejet vágott be... :/

Mondtam hogy nyugi, semmi gáz.


Most ma, ugyan ez történt, de most 5 mondatot váltottunk. Megint bocsánatot kért, szomorú fej (-.-\' uh) és mondtam, hogy: "remélem nem miattam... :S"

Erre csak ennyit gépelt be:

nem

szia, puszi


Szerintem lehet, más barátnője van, mert ilyen haverok előtt, egyáltalán nem mesélt rólam, senkinek, mint kiderült. De lehet, csak már szimplán nem szeret, és így akarja valahogy tudtomra adni.

Ti mit gondoltok? Tanács?

És jobb lenne ezentúl, ha inkább nem írnék rá? Mert lehet az a baja, már un engem.


2009. szept. 8. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor tégy úgy! Ne írj rá! Hidd el, most még könnyebb, mint később. :) Ha nem foglalkozik veled, akkor meg sem érdemel.

Lehet, hogy csak valami kis nyuszi... :)

AS.

2009. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem se irj rá,és keresgélj más fiukat,hidd el,hogy ha szeretne is,amikor nem gondolsz rá,akkor fog rádirni.Monjduk ez nehéz,inkább nem mondom ezt,mert én se tudok más fiuk után nézni.AZ igaz,hogy most könnyebben felejtesz mint később.Velem is volt ilyen hasonló dolog,de a csávó túl elfoglalt volt,nem msnen hanem szinte ott se volt a gép közelébe.Amugy jártok vagy csak barátnak barát?
2009. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát járásnak erős, mert nem igazán járunk, de azért egyértelmű hogy nem barát... :)

Tulajdon képen, ez ilyen nyomorék kapcsolat XD Meg ilyen idősen még a távolság akadály, szóval nem nagyon találkozunk, ezért nem tudom járás-e. De most majd fogunk :D

Nem nézek más után, mert azért kitolás vele szemben, attól még kedvelhet, hogy rossz napja van. De akkor is, azért megeshet, hogy már nem kedvel...

2009. szept. 8. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!