Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan szerethet vajon?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel úgymond "szexkapcsiban" maradtunk, miután szakítottunk. Ő azt mondta szeret, de nem szerelemmel. A múltkoriban akadt egy elég nagy problémám, kiborultam rendesen, elmondtam neki, ő pedig szinte azonnal rohant hozzám és velem maradt, amíg nem sikerült megoldanom úgy-ahogy. Biztosított arról is, hogy rá mindig számíthatok és segíteni akart anyagilag is amíg talpra nem állok. Mutathatja ez azt, hogy többet érez irántam, mint egy barát, ill mint egy szexpartner iránt?
2010. jan. 17. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
kor?
2010. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
25 fölött mindketten
2010. jan. 17. 13:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Te írtad: szeret, de nem szerelemmel

Lány vagyok és ha a barátnőm bajban van én is ugrok és ha kell segítek neki anyagilag is.

Szóval ez azért nem jelenti azt, hogy odáig van érted.

2010. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké, de gondolom ti nem jártatok előtte..és a srácról tudni kell, hogy volt elég sok csalódása és nehezen nyílik meg ilyen téren
2010. jan. 17. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem fontos vagy neki mint ember, de nem akarja magát elkötelezni... Ezért segít ahol tud.

24/F

2010. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
esetleg valószínűnek tartod, hogy később velem el tudná kötelezni magát, csak még most nem akarja?
2010. jan. 17. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:
nehéz ezt így látatlanba megjósolni... de lehet... de én nem várnék a helyedben. Lehet hogy kiugrana a nyúl a bokorból, ha versenytárs lenne... ;) 24/F
2010. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi :))
2010. jan. 17. 14:40
 9/9 A kérdező kommentje:
most hogy írtad..általában féltékeny szokott lenni a haverjaimra :D
2010. jan. 17. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!