Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megsértődne?

Figyelt kérdés

Barátommal 1 hónapja járunk, és nekem ma van a szülinapom.

Hajnalban, suliba menet előtt írt nekem egy levelet közösségin és csatolt, egy poénos, saját készítésű videót is.

Aranyos, meg jót nevettem a videon, mégis rossz a kedvem, mert rosszul esik, hogy nem smst írt. Az azért mégiscsak személyesebb lett volna. Olyan szomorú és csalódott vagyok, tökre elszomorodtam, kb. elrontotta az egész napomat, már így korán reggel.

Másnak is rosszul esne, vagy csak én fújom fel?


2013. febr. 19. 07:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%

Nézd. 1 hónap még nem sok idő. Talán neki "ennyi" fér bele az egy hónapba és nem több...Tudod van a mondás: ha valaki nem úgy szeret, mint ahogy te azt megálmodtad, még nem jelenti azt, hogy nem szeret téged szíve minden szeretetével...



ha 6 év után, a párom facebookon írna, nyílván elgondolkodnék a kapcsolatunkon, de 1 hónap után, ez nem irányadó szerintem...

Esetleg említsd meg Neki, hogy talán személyesebben is felköszönthetett volna. Egyébként nem kizárt, hogy fel is fog.

2013. febr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Tehát rászánt nem kevés időt, hogy összeállítson valami igazán személyre szólót, ahelyett, hogy 1 perc alatt letudta volna egy sms-sel. Szerintem dobd ki. Az ő érdekében.

Bár eléggé kamugyanús a kérdés, ennyire sötét ember nem létezhet. Vagy burkolt dicsekvés akar lenni - az se jobb.

2013. febr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Te fújod fel. Engem már anyámék is FB-n köszöntenek fel.
2013. febr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

köszi.


Minden évben rosszul telik a szülinapom. Nem is tudom miért gondoltam, hogy az idei más lesz... :(

2013. febr. 19. 07:39
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
lol.
2013. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne haragudj, de nem értem mi bajod. Az első voltam.
2013. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

az a bajom, hogy a "pasim" arra nem hajlandó, hogy egy kedves smst írjon, mert az kicsit személyesebb lenne.

Neeem, helyette ír a gyökér facen egy üzenetet, mivel az ingyen van, és meg sem kell eröltetnie magát. Kb úgy érzem, mintha valami haverom írt volna.... csupán ez esik rosszul.

2013. febr. 19. 07:46
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha azt hiszed hogy egy sms személyesebb mint ez a video, akkor veled van a baj.
2013. febr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

"és csatolt, egy poénos, saját készítésű videót"


Szerintem pedig igenis megerőltette magát, főleg hogy 1 hónapja vagytok együtt...

2013. febr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Kérdező,ne mérgelődj.

Smsben nem tudta volna elküldeni a videót.MMSben esetleg,ha nem nagy terjedelmű.

Szerintem ezért küldte FBn.

U.i.:Boldog szülinapot!:)

2013. febr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!