Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs pasim? Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? Egyszerűen nekem nem jön már össze, hogy valakivel komolyan járjak már 2és fél éve.

Figyelt kérdés
Pedig rengeteg fiú haverom van, rengeteg mindenkit ismerek. ITt lakok Pesten, és ahogy észrevettem, azt nem mondhatom el, hogy nincs 1rendes fiú se, mert van, És akörnyezetemb e mindenki jár valakivel, aki akar. csak az van egyedül, aki szingli akar maradni. És minden kis ku*va pics*nek van pasija, közbe meg össze-vissza calja, én meg senkit nem calnék meg.

2013. febr. 19. 11:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egycer majd cak jön valaki, aki majd megcal téged, te kis cafka:DD
2013. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én rendes fiú vagyok,hosszú kapcsolatot szeretnék de nincs kivel.Egyszerűen nem találok normális lányt,ha meg igen akkor már foglalt.... az viszont alap dolog hogy kűlsőre jól nézzél ki és tudj helyesen írni!itt vagyok,nincs barátnőm,ha szeretnél valamit akk küldj privátot! :)
2013. febr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ummm megnéztem alaposan a kristálygömbömet, majd csiribá csiribú és megláttam, hogy a megfelelő pasi eljön még számodra idán, a forró nyár előtt.
2013. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a többé/kevésbé hasznos válaszokat. 1-2 tényleg hasznos volt, h csiribu-csiribá, majd jön valaki. Köszi, 2és fél éve tart valaki felém..... :/!
2013. febr. 19. 16:17
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem sokat árultál el magadról, ez alapján nem hiszem, hogy bárki meg tudja mondani :)
2013. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!