Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből bármiféle problémánk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből bármiféle problémánk?

Figyelt kérdés
Két éve járok a barátommal, aki kb. azóta tanít egy egyetemen. Ő most 28 éves, én pedig a napokban kezdek azon az egyetemen ahol tanít. Bár senki nem tudja, hogy járunk, félek, hogy kiderül és baj lesz belőle. Az számít, hogy mi már korábban is együtt voltunk. Úgy beszéltük meg, hogy titokban marad. Egyelőre...
2009. szept. 8. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ne görcsöljetek ezen. Ha igazán szeretitek egymást ezt a nehéz akadályt is leküzditek majd. Drukkolok.
2009. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem ez aranyos dolog..Hát az meg egy barommaki erről rosszat gondol.Szegény srácnak mit kellene csinálnia 28évesen?!ne legyen barátnője?Szerintem ez mondjuk egy gimben para(nálunk volt rá példa),amikor egy tanár(40)az egyik diákkal volt kapcsolata(16).azóta házasok jelzem,de ez nem is tartozik ide.Én nem tartanám titokban,hanem büszke lennék rá,hisz az ember büszke a párjára.Max. ha nem életbevágó,és csak egyedül ő tanít a suliban,akkor ne vegyél fel olyan órát,amit ő tart.

Sok sikert az isihez,és a kapcsolathoz is!Válaljátok büszkén:)

2009. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, jól esett... és persze megpróbálom megfogadni a tanácsokat!!! :)
2009. szept. 9. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Baj nem lehet, de ha a tanárod lesz, az kellemetlen lesz mindkettőtök számára. Ha lehet, ezt a helyzetet próbáljátok meg kikerülni.
2009. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!