Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy férfi akibe elég komolyan belezúgtam. Sejti a dolgot és sztem én is szimpi vagyok neki ,de van vkije. Én nem akarom őket elszakítani egymástól ,de nem bírom elfelejteni.(ezért úgy csinálom ,h véletlenül se találkozzunk) Már pár hónapja nem láttam és vannak udvarlók, nagyon kedvesek meg szimpatikusak ,de nem érzem irántuk azt az erős vonzalmat ami Ő iránta érek, így mindenkinek nemet mondok. Nem a magány rémiszt meg hanem az ,h csak kínlódok pedig tényleg megpróbálnám mással ,de így képtelen vagyok egy új kapcsolatba kezdeni vagy akár találkozgatni mással.
2013. febr. 19. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerős..
2013. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:(
2013. febr. 19. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Néhány év és már azt hiszed túl vagy rajta. (de nem)
2013. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy klub. Már lassan 7 éve benne vagyok.
2013. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az illúziók fogja vagy. Ettől kell megszabadulnod. Vannak rá módszerek, hogyan kell az illúziókat megölni. A te döntésed, hogy elfelejted-e.
2013. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!