Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Lesz ebből még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Lesz ebből még vmi? Vagy mondjak le róla?

Figyelt kérdés

Szombaton kimozdultam pár barátnőmmel, kávézgattunk meg minden. Az egyiküknek van barátja és be kellett menni hozzá, h megbeszéljék mi kell a boltból. A lány mondta nekem, h ott lesz a lakótársuk is, együtt dolgozik a barátjával és, h helyes meg minden. Én elpoénkodtam a dolgot,mondtam a barátnőmnek, h jó feneke van stb. nem is beszéltem a sráccal az üzletben, szval semmit nem gondoltam. Egyszer csak jött a telefon, h mit szólnánk ahhoz, ha összefutnánk náluk egy kis sörözésre, mert ez a srác mondta, h jó ötlet lenne. Persze belementünk, mikor megérkezett sokat beszélgettünk, "hülyültünk". A vége az lett a dolognak, h lekéstem az utolsó buszomat is -.- Már elég késő volt, mikor kérdeztem a sráctól,h nincs e kedve elmenni sétálni, ha iszom, akkor nekem jót szokott tenni egy séta lefekvés előtt. Szval elmentünk sétálni és nagyon kis aranyos volt, megfogta a kezem, melegítette, a saját kabátzsebébe rakta az övével együtt, aztán persze csattantak el csókok is, puszilgatott csak úgy simán is az arcomon, homlokomon.Mikor visszaértünk felmentünk a szobájába együtt aludtunk és noha leszögeztem, h pár óra ismeretség után nem fekszem le vele, mégis csak be be próbálkozott, de tartottam magam. Este összebújva aludtunk, reggel mikor elköszöntem elég kis aranyos volt, el kérte a számom, de mivel nem tudtam fejből és a telom nem volt nálam nem tudtam megadni neki, mondtam neki, h kérje el a barátnőmtől ha szeretnél. Majd a végén úgy köszöntünk el, h hamarosan találkozunk.

Nha, de azóta se hívott. Ez volt vasárnap reggel. Szerintetek? Mi lesz?


2013. febr. 19. 15:53
 1/1 anonim válasza:

Hát ez remélem nem azon múlt hogy nem tudtad a telefonszámodat fejből!?

Találkozott azóta a barátnőddel? Ha nem, akkor azért nem hívott még.

Jól tetted, hogy nem feküdtél le vele.

2013. febr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!