Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet túllépni igazán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllépni igazán a kapcsolatokon? Ha még egy év múlva is nyomaszt?

Figyelt kérdés

képtelen vagyok rendesen feldolgozni a csalódást, h vki kidobott. Az előző barátommal 1 évig voltunk együtt és lassan egy éve váltunk szét, pár hónapja van új barátom akit szeretek. De mégis még mindig sokszor eszembe jut mint az ex(és leggyakrabban nem is pozitívan, hanem h mennyire élhetetlen volt, mennyit pazaroltam rá stb) és foglalkoztat mégis h mi van vele, h érezzem h felülkerekedek rajta, mert nekem van munkám, sikerem a tanulmányokban stb míg neki nincs..tudom abszolút dedós...h lehet ezt elfelejteni? Nem akarok ilyen gyerekes dolgokra gondolni ahelyett h örülnék h van új barátom aki szeret és boldoggá tesz

20L


2013. febr. 19. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még 2 évvel a szakítás után is ehhez hasonló gondolataim voltak. Aztán jött a mostani párom és azóta tényleg telibeszarom az exemet. Ha eszembe is jut néha, csak olyan kontextusban, hogy mennyire szerencsétlen, hogy közel 30 lesz mire befejezi a NAPPALIS egyetemi képzését és egyelőre nála fasorban sincs a rendes, rendszeres munka meg az önállósodás. Igazából magamon képedek el, hogy mit ettem rajta. Pedig amíg nem jött a mostani párom, addig meg voltam győződve róla, hogy soha többé nem lesz senki iránt ilyen mély szerelmem. Életem legjobb tévedése volt most már így utólag. Ha majd jön valaki, aki új fényt hoz az életedbe és igazán szerelmes leszel újra, akkor te is abszolút le fogod már szarni.
2013. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is jóval több,mint egy év kellett ahhoz,hogy érzelmek nélkül tudjak gondolni az exemre. Már új kapcsolatom volt,viszont ha eszembe jutott néha,még felkavart.Azóta a mostani kapcsolatom eléggé megszilárdult és megkomolyodott,szerelmes lettem,és már abszolút hidegen hagy.Kell Neked ismét valaki,aki felkavarja az életed,és meglásd,rögtön tudsz majd rá érzések nélkül gondolni!
2013. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!