Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz ez még valaha jobb, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ez még valaha jobb, vagy jobb túllépni? Visszaállíthatóak az érzések, vagy örökre elvesztek?

Figyelt kérdés

Elég szövevényes sztori, olvasd végig, mert ha csak felületesen olvasod,kihagyhatsz pár fontos részletet.


Barátnőm 14 hónapon keresztül hazudott nekem. Azt mondta még ismerkedésünk kezdetekor, hogy 25 férfival/nővel volt 20 éves korára. Emiatt kicsit haragudtam rá, de mivel mindenkinek vannak hibái, így nem szakítottam meg a kapcsolatot, sőt össze is jöttünk 2 hónapra rá hivatalosan is.


Kapcsolatunk 1. hónapjában felbukkant egy állítólagos ex csaj(mert azt mondta, hogy leszbikus kalandjai is voltak), akivel azt mondta, hogy hivatalosan nem voltak egymással, de 1 évig sok időt töltöttek együtt, aki felment a lakására és akit bevallott nekem, hogy ott volt, de azt is mondta, hogy nem történt semmi. Elhittem, de azért volt jó pár konfliktus emiatt.


Utána a 3.hónapban elmondta, hogy azért ribanckodott, mert megerőszakolták őt 18 éves korában. Én kiakadtam és nagyon sajnáltam őt, ő pedig zokogott.



Eltelt megint pár hónap. 2012 december végén elmondta nekem, hogy végig hazudott. Szűz volt még ahogy lefeküdt velem(vérzett is kicsit, de az lehetett pl felsértéstől is) és hogy SOHA NEM ERŐSZAKOLTÁK MEG. Továbbá, a lány, aki állítólagosan volt nála fent a lakásán,na azzal a lánnyal soha nem is találkozott, csak egy leszbikus társkeresőn beszélgettek online. Pedig még a FB adatlapját is megmutatta,meg mesélt arról, hogy miket csináltak együtt stbstb.



Mikor elmondta én teljesen lesokkoltam és üresség költözött a szívembe. Már csak pislákol bennem a "szeretet" lángja irányában, a valaha volt csodás érzéseknek a 95%-a teljesen eltűnt cirka 5 perc leforgása alatt. Már eltelt több, mint 2 hét, de ha rágondolok, leginkább még mindig csak ürességet, tehetetlenséget és dühöt érzek irányába. Volt 1 hét szünet, amíg nem voltunk együtt,de aztán könyörgött nekem, hogy hadd bizonyítson, és hogy értsem meg, hogy az egész csak a múltjáról volt, a jelenről sosem hazudott...


Azóta is folyamatosan azon kattog az agyam, hogy hogy bízhatnék meg benne? Hogy hihetném el, hogy amikor sír, akkor a könnyei valódiak, amikor úgy zokogott, mikor mesélte, hogy megerőszakolták, ami később kiderült, hogy kamu volt.


Plusz az egész leszbikus barátnő hazugság is csak arra ment ki, hogy megnézze, hogy én hogy reagálok(~hol van nálam a határ, amit még engedek és nem szakítok). Decemberben jött egy barátom külföldről, én elmentem meglátogatni vidékre. Barátnőm azt mondta, hogy hazudozok neki össze-vissza, én pedig a telefonon győzködtem 2 óra hosszát hajnal 3kor,hogy nem, nem hazudtam.Aztán pár hétre rá kiderült, hogy ő hazudozott nekem 1 évig.



Lesz ez még valamikor jobb? Vissza lehet állítani az érzéseket, vagy csak időpocséklás? Belefájdul a szívem abba, hogy régen hogy szerettem, most pedig inkább haragszom rá, továbbá abba is, hogy fiatal éveimből egy teljes évet elvesztegettem, hogyha itt és most véget vetek ennek.


Nem tudom reálisan látni a dolgokat.


Ti mit csinálnátok a helyemben?

Szerintetek van még remény, hogy újra szeressem, legalább feleannyira, mint régen?


2013. jan. 16. 03:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha okos srác vagy, akkor nem akarod ezt a lányt újra szeretni. Szerintem az érzések nem visszaállíthatóak, ilyen nem létezik. Csak olyan van, hogy magadban elnyomod az érzéseidet, vagy próbálsz ellenük küzdeni. De ha már feltetted a kérdést és meghallgatod az itt hozzászólókat, szerintem úgy is azt lesz itt többségében, hogy ne akard te újra ezt a lányt... szóval majd ha kicsit kitisztult a fejed, akkor gondolkozz majd el és te is úgy fogod jónak látni egy idő után, hogy nem akarsz te tőle semmit, jobb lesz az úgy. Te magad is írod, ezt az 1 évet elvette az életedből, több időt van értelme rápazarolni? Szerintem nincs. Engem is vertek már át, csak éppen másfél évig szivattak, szóval átérzem a helyzeted. Dühöngj vagy sírj, ami jól esik... de jobban jársz, ha megpróbálod elfelejteni, mert egy ilyen lány, nemhogy nem lány, hanem nem ember. A hazugság semmi értelme nincs a világon, egyszerűen nem tudom felfogni, hogy léteznek ilyen emberek. Nyugodj meg, ha kiheverted, akkor fogsz találni egy normális lányt, mert valószínűleg ez volt számodra az élet egyik nagy leckéje. Vond le magadnak a következtetéseket, hogy miért is tudott neked hazudni ennyi időn át? Ha okos vagy és tanulsz belőle, akkor legközelebb nem fordulhat veled ilyen elő. Csak legyél erős és kitartást kívánok az események feldolgozásához, még egy ideig rossz lesz és bánatos leszel, de ez meg fog változni, ne aggódj. :)
2013. jan. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Úristen... ez nagyon durva!

Szerintem nem fogod újra szeretni, és ne is próbáld meg, mert könnyen lehet, hogy "visszaesel", és elkezd nagyon hiányozni, azt gondolod, hogy ez nem is olyan nagy bűn, de az! Most lesz a legkönnyebb elengedned őt, hidd el, tudom, hogy nehéz lesz, de te is tudod, hogy muszáj lesz ezt meglépned!

Egyébként némileg sajnos el tudom mondani a másik oldalról is, hogy hogy működik ez a dolog, amikor együtt voltam az első barátommal, akkor azt mondtam neki, hogy milyen sok pasival csókolóztam már, pedig ez nem volt igaz, ő volt az első, de úgy gondoltam, hogy akkor majd lenézne, meg ez így sokkal "menőbb", így biztos jobb csajnak fog gondolni...

Aztán persze rájöttem, hogy sokkal boldogabb lett volna, ha tudja, hogy ő volt az első csók az életemben, de már utólag nem mertem elmondani, és csomót kérdzgetett, hogy kikkel csókolóztam korábban, milyen helyzetekben...stb, próbáltam mindig terelni a szót, de néha nem ment, aztán ki "kellett" találni mindenfélét. Utólag belegondolva nagyon szégyellem magam ezért, meg már akkor is...

De valahol hidd el, ez egy jel, hogy nem jó a kapcsolatotok, már csak emiatt is szakítani kell. Én nem bíztam benne, nem gondoltam, hogy elég jónak gondol, ezért találtam ezt ki... de ha már valahol ilyen problémák vannak, akkor az már úgyis rég rossz.

Lecke ez egyébként mindkettőtöknek, de én a helyedben nem bíznék már benne, ugyanúgy átverhet mindenben, mert tudja, hogy simán elhiszed. Lehet, hogy most akár évekig se hazudna, de jön újra valami, ami miatt úgy érzi, hogy a hazugság jobb megoldás és kezdődne minden előlről... Hidd el, én is így lennék szerintem, bármennyire is úgy gondolom, hogy áh újra nem...

Másokkal már nem vagyok ilyen, de az akkori barátommal lehet, hogy újra így viselkednék. Nem jó érzés ezt így beismerni magamról, de hallgass rám, ennek így nincs jövője, és úgyse tudnál már bízni benne... és valószínűleg nem is érdemelné meg.

21L

2013. jan. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Csak annyira rossz, hogy az egész nekem kb első szerelem volt(ami nem egy olyan személy felé volt, akit csak látásból ismertem, mint 15évesen).


Kegyetlen dolog, hogy a sok akkoriban szépnek tűnő emlék megy a levesbe, mert az egész hazugságokra volt építve. :(

2013. jan. 16. 04:40
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Úgy érzem,hogy a hajnalban feltett kérdésekre normális, kifejtett válaszok érkeznek, gondolom azért, mert a nagyon fiatalok alszanak.


Barátnőm 22, én 20 éves vagyok.

2013. jan. 16. 04:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Azt mondom amit múltkor is:

Szerintem kóros hazudozó,nem direkt csinálja,és hagyd ott.

Ezek után tudod ki hinne el neki bármit is.

2013. jan. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sehogy, ennek a kapcsolatnak vége, ez a ember egy beteges hazudozó, neked viszont jó szemed van, hogy kiszúrtad. Felejtsd el.:)


Jah és én már dobbantottam volna a helyedbe. Nekem nem kéne..

2013. jan. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6-os!

Az a baj, hogy nem is szúrtam ki... Ő vallotta be.

nekem 1 éven keresztül nem tűnt fel, mentségemre szolgáljon, hogy szerelmes voltam.

2013. jan. 16. 07:05
 8/12 anonim ***** válasza:

"Utána a 3.hónapban elmondta, hogy azért ribanckodott, mert megerőszakolták őt 18 éves korában. Én kiakadtam és nagyon sajnáltam őt, ő pedig zokogott.


Eltelt megint pár hónap. 2012 december végén elmondta nekem, hogy végig hazudott. Szűz volt még ahogy lefeküdt velem(vérzett is kicsit, de az lehetett pl felsértéstől is) és hogy SOHA NEM ERŐSZAKOLTÁK MEG. "


Aki egy ilyen dolgot hazudik, az beteg, annak az elméje nincs rendben-és ezt vedd komolyan.

2013. jan. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7


Mindegy de kiszúrtad, mielőtt el nem vetette magát.. ez a lényeg.

Viszont arra készülj fel, hogy ha befejezed vele akkor általában az ilyen biztos hogy koslatni fog útánad..

2013. jan. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Szűz volt még ahogy lefeküdt velem(vérzett is kicsit,"


Ezt is simán meglehet játszani, egy jó szinésznek...

2013. jan. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!