Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan 'illik' viselkedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan 'illik' viselkedni a barátommal suliban (! )?

Figyelt kérdés

10.esek vagyunk, és nemrég jöttünk össze, és tudom, hogy azért suliban nem illik 'nyalni-falni'egymást, nálunk nincs is ilyen, csak néha adunk egymásnak egy-egy puszit, és meg-megölel. Van amikor pár idegen fiú beszólogat, mikor együtt látnak minket, fel sem vesszük, de azért én néha elgondolkodok rajta, hogy rosszul csinálunk valamit, vagy csak simán irigységből és nagyképűségből csinálják...

mi az ami ilyenkor 'megengedett' és mi nem?:/

16L


2013. febr. 19. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
jól csináljátok
2013. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
meg mikor állunk folyosón vagy ilyesmi helyen megölel,megfogja a derekam, ez nem sok.ugye?
2013. febr. 19. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gázos. Mi is együtt voltunk a barátnőmmel már a gimiben. Mi nekünk mondjuk nem szóltak be, csak pár tanár nézett ránk szúrósabban, de inkább csak nosztalgikusan. Aki beszól annak savanyú a szőlő.
2013. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

értem, köszi:)


hát ja a tanárok...tényleg ferde szemmel néznek...-.-

2013. febr. 19. 21:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez inkább a köcsög tanároknak szokott problémát okozni. A sulimban sokszor látom, hogy egy tanár rászól egy ölelkező-smárolgató párra. A diákok meg max irigyek, ja.
2013. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nincsen semmi abban tök normálisan viselkedtek egy puszi mikor megérkeztek néha lehet kézenfogva lenni esetleg párszor megölelitek egymást nem nagy cucc nem kell parázni a többit meg szarjátok le ennyi az amit csináltk meg teljesen belefér :D
2013. febr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha a szünetben nem bírtok magatokkal, és akartok egy jót csókolózni, akkor szerintem irány a hátsó lépcsőház vagy ilyen félreeső helyek. Vagy órák előtt-után bepótolni.


Javasolt, hogy legyen közös lyukas órátok. Nálunk például (úgy kerek 10 évvel ezelőtt voltam gimnazista) olyan volt, hogy akinek megvolt a nyelvvizsgája, annak nem kellett nyelvórára bemenni. mivel nekem is, meg a gimis barátnőmnek is megvolt, kézenfekvő volt a dolog.....


Egyébként: Tanuld meg nagy ívben letojni, hogy mit gondolnak rólad mások. Ne törődj velük. Savanyú a szőlő nekik, vagy nincs jobb szórakozásuk, mint kikezdeni azokkal, akik nem beszélnek vissza.


Ha beszólnak valamit, igyekezz elviccelni a dolgot, rákontrázni, mondani valami hülyeséget, vagy olyasmit, amitől köpni-nyelni nem bír a másik. ezzel le lehet szerelni őket, legalábbis bizonyos idő alatt.


Mondj pár példát, miket szólnak be!

2013. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

Hát pl mikor épp ölel akkor elkezdte az egyik, hogy'lassabban'-olyan hetykén...vagy fiúk egymás közt sugdolóztak majd röhögtek, vagy mennek el mellettünk és csufolkodóan dobnak egymásnak puszikat...-.-meg hasonlók.

Ez nekem kicsit rosszul esett, és nem értettem miért csinálják, hogy a mi hibánk, vagy velük van gond a tetőn-.-

2013. febr. 21. 18:13
 9/10 anonim válasza:
ó szard már le őket ha szeretitek egymást nem tök mindeggy hogy mit mondanak az a lényeg hogy szeretitek egymást és kész most a többi nem számít ennyi
2013. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem jol csinaljatok.

egy-egy puszi oleles boven belefer.


en eleg konzervativ vagyok amikor nyilvanos helyekre kerul a sor nem szeretek kozonseg elott smacizni kiv. hosszu utazas elott utan megemgedett...


akik beszologatnak azokkal ne foglalkozzatok, gyerekesek.


amig nem az van hogy egymas szajabol vesztek levegot sztem nem gaz... pfff a villamoson volt egy par akik reggel megallokon keresztul ugy smaroltak hogy a fiu a lepcson allt a lany fent a szajuk par centi tabolsagra es a nyelvukkel kardoztak es hat mivel a szajuk tavol volt egymastol mindenki a nyslvcsatat nezhette... egyszerre volt halal vicces es undorito szamomra...

2013. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!