Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanítják valahol hogy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanítják valahol hogy hogyan illik viselkedni egy bulin? Mit szabad, mit nem?

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert nem tudom hogy viselkedjek. Táncestre járok és nem tudom hogy mit is szabad csináljak ott s mit nem illik. Szóval ha felkérek valakit tánc közben szokás beszélgetni? Én csak a neveket szoktam megkérdezni. Szóval hogy kell viselkednem? Miről illik beszélgetni? Mit kell csinálnom még ott táncon kivűl?


Lehet hülyén hangzanak ezek a kérdések de soha sehol nem tanítják az embernek. Szóval nekem sincs honnan tudjam.


Nem az a bajom h nem vagyok nyitott, hanem az hogy nem tudom mennyire és hogyan legyek az.


Az az igazság hogy nincs kivel mennem, ezért egyedül megyek.


Lányok fiúk válaszát várom egyaránt.



16/f


2011. febr. 5. 16:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Komoly arccal odamész hozzá, és ezt mondod: szákk mí béjbi, szákk mí!
2011. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

azta! és ezt te próbáltad? XD


...


B*zd meg nem ilyen marhaságra gondoltam.

2011. febr. 5. 16:47
 3/19 anonim ***** válasza:

Próbáltam, és bejött!

Szákk mí béjbi, szákk mí ójeee!

2011. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

nem így írják. a "száák"-ot suck-nek írják...



Egyébb válaszoló válasza?

2011. febr. 5. 17:05
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem maximum lassúzás közben illik, de csak pár szót :) A név az tökéletes, és kérdezd meg van-e kedve tánc után beszélgetni veled és utána már nyugodtan:)
2011. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jeeee szákk míí béjbí, szákk mí ögeen!
2011. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A másik tanácsot hagyd :D Nekem mondjuk bejönne, röhögnék egy jót, de komolyan nem kellene ilyen :D
2011. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
"Jeeee szákk míí béjbí, szákk mí ögeen!"-haverunknak elgurult a gyógyszere? 8-/
2011. febr. 5. 17:14
 9/19 anonim ***** válasza:
ójeeee
2011. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy amit írsz az így már nem is hangzik bulinak. A bulin mindenki felszabadultan viselkedik ezért érthetően nincsenek túl nagy korlátai annak hogy mit csinálhatsz. Még nyilvánosan is vizelhetsz, de csak a buli második felében, amikor már senki nem emlékszik majd rá.

Ez most eltúlzott volt de tényleg nincs buli-etikett, meg ilyenek. Azt csinálod amit jónak látsz.

2011. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!