Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú hogyan mutatja ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú hogyan mutatja ki egy csajnak hogy tetszik neki anélkül hogy ciki legyen? Hogyan alakulnak ki a kapcsolatok a legelején?

Figyelt kérdés
16F
2013. febr. 19. 20:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:


Miért? Még iskolás koromban odajött hozzám egy lány, és azt mondta nekem, hogy tetszem neki, és randizzam vele, és bár addig nem ismertem, ez a lány egy kellemes emlék az életemben.


Ha nem tetszel neki, próbálj meg változtatni valamit magadon, mert ha olyan maradsz amilyen vagy, soha nem fogsz neki tetszeni.(most nem feltétlenül a külsődre gondolok, hanem másra is)


Az is lehet, hogy azért mondja, hogy nem tetszel neki, mert azt akarja, hogy észrevedd.

2013. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#1, igazából nem tudhatom mit érez. Kétszer mellém is ült a suliban, meg kedves velem :)

Beszélgetni meg szoktunk, tehát nem vagyunk némák sem. Viszont lehet hogy egyikünk se akar elmondani semmit. Ilyen állapotba mi van? Ki mond el kinek mit?:D

2013. febr. 19. 21:30
 13/19 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:


Nemes egyszerűséggel, mond meg neki, hogy tetszik neked, és hívd el randizni. Hátha kisül belőle valami,

2013. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"anélkül hogy ciki legyen?"

Ez relatív. Ugyanis két fajta megközelítés van. Az első az egyértelmű A másik a visszajelzés alapú burkolt megközelítés.

Az egyértelműnél, oda mész a lányhoz és beszélgetést kezdeményezel vele. Vagy egyértelműen elhívod valahová. Vagy egyértelműen megdicséred, egyértelműen bókolsz, stb..


A burkoltnál az a lényeg, hogy nem adsz egyértelmű jelzést és a nem egyértelmű jelzéseidre vársz valami visszajelzést, majd ettől teszed függővé a következő lépést. - Ez elvileg a kevésbé ciki. Kivéve , ha a lány nem az első verziót várja el tőled.

Ha csak úgy nézed és elfordulsz mintha te nem is nézted volna. Ő pedig elvárná, hogy odamenj, ha tetszik, akkor ez a cikibb.


A burkolt módszer tehát az, hogy a lány számára például két esélyes, hogy miért nézed. Ha te is tetszel neki, akkor valahogy -akár tudat alatt visszajelez. -Ami megint két értelmű lesz. Például elmész mellette és ránézel, ő pedig a szemedbe néz, oldalról rád pillant, majd egy kicsit, mondjuk a válladig vagy a mellkasodig, vagy akár lentebb is végig futtatja rajtad a szemét. - Na most vagy azért csinálja mert tetszel neki, vagy azért, hogy eldöntse tetszel-e. -Ezt sajnos be lehet nézni, így is , úgy is.

Mindenesetre ez már egy-jelzés-vissza jelzés. Ő nem tudja te miért nézted, te nem tudod, ő miért nézett. Viszont észre vettétek egymást. Ha bármelyikőtök megfordul, vagy mindketten, az elvben azt jelenti... Vagy még sem, mert a lány kíváncsiságból is megfordulhat Tehát még ez sem egyértelmű.

Szóban pedig a lányok szeretnek olyan helyzeteket létrehozni, amit te megragadhatsz, ha tetszik neked, viszont elsiklasz felette ha nem tetszik.

Például azt mondja, mennyire szereti x zenekart és milyen kár, hogy sohasem jut el a koncertjükre.

Vagy azt mondja, hogy kicsi, ez, nagy az, csúnya rajta amaz vagy ő maga. Puff megdicséred rajta ezt,azt,amazt, vagy őt -amit amúgy nem tennél. -Bár ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy tetszel neki, de jelezheti. Elsütheti, hogy fogyókúrázik, mire te jól lehülyézed a tökéletes teste és a nuku önbizalma miatt, stb.. -Amit amúgy nem mondanál neki. A lány elvileg segít neked, ha tetszel neki. -Szép finoman.

Itt már sokszor írtam, hogy mi fiúk sajna nem vagyunk jók ebben. Hiába jeleznek hiába segítenek, nem akarjuk elhinni vagy megérteni.

Nekem egyszer kinyomozta egy lány a telefon számom, mert valamit megakart köszönni. -Nem esett le mi van.

Ő hívott és valahogy mikor le kellett volna raknunk mindig, valamit kérdezett, 45 percet beszéltünk. -Nem esett le.

A horoszkópomról kérdezett, elmondta a sajátját. Azt mondta ez gáz, nem fér össze a kettő. Na mondom nekem pedig sok ilyen jegyű barátom van. Ő nem barátságra gondolt -Nem esett le.

Megkérdezte van-e barátnőm, miért nincs? -Nem esett le.

Még egy sor dolgot kérdezett ami nem esett le.

Kínunkban elköszöntünk egymástól és valamit derengett: Te jó ég ez a lány az a lány aki nagyon tetszik, felhívott, kinyomozta a számom. -Én boldog voltam és hülye. Mert nem kértem el a számát. Rejtve volt.

Jól olvasod. 45 percen keresztül igyekezett valamit jelezni. Ami annyira szép volt, hogy nem akartam elhinni.

A fejem csapkodtam. Megpróbáltam én is megszerezni a számát, nem ment. - Majd 1 hét múlva újra felhívott. Mi újság velem ? Én meg megkérdeztem, hogy direkt rejti-e el a számát. Elmondta miért. Megkérdeztem, hogy azért nekem megadja-e. Jah ha elkéred akkor igen, jött a válasz és kb 1:30 mp alatt le volt rendezve a randi helye és ideje is.


Érted ? Ez is ciki. Mert a lány mást várt, lenyomott egy tonnányi jelzést és a végén be kellett vállalnom, hogy tetszik és ezzel persze azt is, hogy az elején bénáztam.


Szóval lehet burkoltan, de figyelj a visszajelzésekre.

2013. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#1:

De olyan nehéz, hidd el. :/

Gyáva vagyok.

Mivan ha hülyének néz (osztályba nem nagyon gyakori az ilyen odamegyek, és megmondom hogy tetszel dolog) De nem is alakult még ki nagyon "szerelem" az osztályba.

Mondjam el? Vagy valahogy ki kéne mutatni, nem?

2013. febr. 19. 21:52
 16/19 anonim ***** válasza:

#1

A lányok a domináns pasasokra az alfa hímekre buknak. Az alfa hím meg nem gyáva, hanem magabiztos. Úgy hívd el randizni, hogy hangoddal éreztesd vele, hogy ezzel te teszel szívességet neki, és nem ő tesz neked, ha elmegy veled egy randira.

Olvasd Mex könyvét. Ő nagyon sok tippet add, hogy mit kell egy lánynak mondani.

( [link]

2013. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

21:52 - Köszönöm! Hálás vagyok hogy ennyi időt szántál egy válaszadásra, kevesen tennék. Segíteni is rengeteget segítettél, kapsz egy NAGY zöldet, bár tudnám máshogy hálálni:D

No de a "burkolt" módszer, mint írtad nála nem nagyon "lép érvénybe"

Ugyanis ő nézni sose szokott (lehet nem olyan típus)

Viszont egyszer megsimogatott, meg hogy aranyos vagyok. (Tényleg:P)

De ez csak úgy jött.

Kedves velem mindig, lehet hogy tetszem neki és egyikünk se mondja el érzését.

" hogy nem adsz egyértelmű jelzést"

Hogyan adjak nem egyértelmű jelzést, milyen tanácsokat adnál?:D

Meg ha persze rájövök hogy egyértelmű akkor hogyan adjak olyan jelzést?

Köszi a válaszod, eleve sokat segítettél. Remélem még több kielégítő tanácsot adsz:D

2013. febr. 19. 22:03
 18/19 anonim ***** válasza:

Ti az ismerkedős szakaszon már túl vagytok. Itt egy picit más van már, csak ez számomra később derült ki.


A lányok rendszerint szépségükkel, nőiségegükkel kapcsolatos jelzéseket küldenek. Közelítesz felé, meglát, gyorsan megigazítja a haját, hiába áll neki tökéletesen.

Nagyobb társaságban feléd áll az elől lévő lábfeje. Hozzád közelebb áll beszélgetés közben mint másokhoz. Más a hangja ha veled beszél. Ha ránézel sima fényviszonyok mellett kitágul a pupillája, stb,stb..

Picit közelebb lépsz felé (néhány cm) Nem hátrál el percek múlva sem.

Megkérdezheted, mit szeret csinálni, hová jár szórakozni, milyen zenét szeret. Elpirul, kitágul a pupillája stb..

Tart egy tollat, poharat, stb és feléd áll a csuklója. Felfedi a nyakát, csavargatja a haját, vagy átdobja a vállán miután találkoztatok.


Ezek jelek és ha ezekből elég sok megvan, akkor valószínű nem vaktában lövöldözöl.

2013. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem szereted szendvicsben csinálni?
2022. júl. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!