Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi tényleg csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi tényleg csak akkor tudja végleg lekötni magát, ha már sok nővel volt dolga és kiélte magát?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak akkor.

Hanem akkor ha az a lány akit talált azt megfelelőnek gondolja ahhoz hogy vele éljen.

2013. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van aki ilyen van aki nem.

Mind különbözőek vagyunk.

Én pl ilyen típus vagyok

2013. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van benne valami. Én meg örökre szűz maradok. Fákkje.
2013. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Általában, bár sokszor nem.


Kivéve bizonyos népcsoportoknál, mert ott nem fogják fel mi az hogy esküvő meg a többi dolgot sem, hanem folytatják mindenki mindenkivel... Olyanok is.

2013. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen. És egy kutya is csak akkor szereti a csontot, ha a szőre barna színű. Mert ugyebár csak egyféle kutya, és egyféle férfi van.


A sógorom például sok éve boldog házasságban él, két tündéri gyerekkel. Az asszonnyal mindketten elsők és egyetlenek voltak egymásnak.

2013. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ahoz hogy lekőse magát ahoz ojan lány kell nem mindenki alakalmásrá és sokszor a szexmiat álnak ősze a csajal . Anyira megismerni is hoszadalmas.
2013. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A vőlegényemmel is mi vagyunk egymással az elsők ( 5 éve vagyunk együtt). A barátnőim szerint 20 év múlva fog a férjem otthagyni, mert ráfog jönni,hogy nem élte ki magát és emiatt megy tönkre a házasságunk. Szerintem ez nem igaz!
2013. febr. 19. 21:24
 8/12 anonim ***** válasza:
20 év múlva ink te nefogod tudni felizgatni szerintem.. és máshol fogja keresni az örömöt max ilyen nézőpontból ... de akkora megszokásból úgy is együtt maradtok
2013. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A barátnőim szerint 20 év múlva fog a férjem otthagyni, mert ráfog jönni,hogy nem élte ki magát és emiatt megy tönkre a házasságunk."


A barátnőidnek igaza van. A férfi szexuális lény és természetes, hogy rengeteg nőt meg akar dugni. Az meg, hogy valaki az elsővel éli le az életét...hát, kb. 10 millióból egyszer fordul elő.

Az meg sem fordul a fejedben, hogy 2 év múlva te is félrekefélhetsz?

2013. febr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mind a ketten nagyon tiszteljük és szeretjük egymást, nem hinném, hogy okom lenne kételkedni ebben. Ha az ember megtalálta az igazit, miért keresgélne tovább?
2013. febr. 20. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!