Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok ehhez a helyzethez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bigyibogyó22 kérdése:

Mit szóltok ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés
Az én történetem nagyon érdekes, és hosszú! 7évvel ezelőtt megismerkedtem egy pasival egy bizonyos oldalon. Napi szinten beszélgettünk, telefonálgattunk is -még a mai napig is így van-aztán találkoztunk. Én ekkor 16 éves voltam ő 25. Pár hónapnyi eszélgetés után jött össze az első találkozás. Igazából úgy indult az egész, hogy megbeszéltünk, hogy jól érezzük magunkat, lesz ahogy alakul. Előtte nagyon sokat beszélgettünk, minden témáról. Mivel én fiatal voltam, és amikor oda jutott a dolog, nem tudtam úgy csinálni ahogy szerettem volna (szex), de ő nem hangoztatta hogy ez baj. Ezek után ugyan úgy folytattuk a beszélgetést, éveken át, kisebb nagyobb megszakításokkal, de valahogy mindig egymásra találtunk.6évig nem találkoztunk, ő mindig hívott hogy menjek, de én féltem, hogy nem tudom azt nyújtani neki, amit szeretne, így mindig kitaláltam dolgokat, hogy miért nem megyek, ígértem fűt-fát, hogy ekkor és ekkor megyek, de mégsem mentem, ő ezt megunta. És igaza is volt! Millió esélyt adott. Még azt is mondta hogy csak szimplán menjek el, és aludjak ott, semmi nem fog történni, de menjek el, ekkor még Pesten lakott (közelebb mint most). Szivem szerint mentem volna, de féltem. És most,2012. okrtóber közepén bejelentettem neki, hogy átgondolram a dolgokat. Vagy vessünk véget ennek, vagy legyen valami köztünk, mert én ezt így nem birom. és mondtam neki, hogy akarok találkozni, ezt már nem nagyon hitte el, teljesen érthető módon, de még is találkoztunk, adott esélyt, én bebizonyítottam, hogy komolyan gondolom. Találkoztunk! 21éves vagyok most, ő 30. A találkán nagyon rendes volt, elvitt étterembe, kedveskedett, kaptam tőle csokit, kiszolgált, már szinte én éreztem magam furcsán ezek miatt. Közeledett hozzám, amikor csak tehette hozzám ért, apró jelekből azt szűrtem le, hogy nem vagyok közömbös, de ezt ő is mondta egy beszélgetés alkalmával. Azon az estén együtt is voltunk, ami nem volt olyan jó, mert hiába tudtuk mit szeret a másik, még sem hangolódtunk úgy egymásra, de ez szerintem teljesen érthető az első alkalommal. Ezek után azt hittem nem lesz több találkozás, nem tudom miért hittem ezt, aztán jött egy "lehetőség" hogy újra ott tudjak lenni nála, ez 2 nappal később volt. A lényeg hogy nem volt abban a városban ismerősöm, ahol lennem kellett 2 napig, és ő közel lakott ahhoz, ahová mennem kellett, így mondta hogy aludjak akkor nála. Örült neki, láttam rajta. Megint csak jó volt minden. Egyre többet érdeklődött. Aztán decemberben megint találkoztunk, szintén minden rendben volt, történtek dolgok köztünk, mint az első találkozáskor. Előtte-utána ugyanúgy beszélgetünk minden egyes nap, semmi változást nem véltem felfedezni. Egyszer rákérdeztem, hogy mit szeretne, erre azt válaszolta, hogy nem tudja, és az a baj hogy nagyon messze lakom. Ezt nagyon komolyan mondta nekem. Nem is eröltettem ezt a dolgot, hogy minden áron kiderüljön, hogy mit szeretne. De annyi apró jele van, hogy fontos vagyok neki, most is megkért, hogy ha úgy gondolom a hétvégén menjek el hozzá. (Nekem ingyen van az utazás, így szerencsére könnyen megtudom oldani). Szerintetek mit jelentenek ezek a tények? Vagy mi lesz belőle? Vagy mit tegyek? Nagyon érdekes helyzet alakult ki ez alatt a 7 év alatt. Ha a szex miatt találkoznánk, akkor nem csinálna jó pár dolgot, és megoldaná azt mással, nem velem, aki nagyon messze lakik. Valami oka csak van arra, hogy ilyen velem. Ő egy nehezen nyíló ember, sokat csalódott, viszont halál laza, de meggondolja kinek mit mond el. Várom a véleményeket!

2013. febr. 20. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tl;dr
2013. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hat szerintem part akar csak fel nagyokat lepni, 30 evesen mar azert fel az ember mert a sajat korosztalyaban mar mindenkinek ott a gyerek, munka stb. bar azt is furcsallom, hogy 5 ev alatt nem birt csajt osszeszedni
2013. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Volt közben neki is, meg nekem is kapcsolata. De valahogy mindig egymásnál kötöttünk ki.
2013. febr. 20. 11:51
 4/11 anonim ***** válasza:
érdekes egy történet.. sztem ültesd le, és beszéld meg vele, h fogjátok komolyabbra:))
2013. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy azt fogom csinálni, ha újra találkozunk. De nem tudom menyire jó ötlet ez.
2013. febr. 20. 11:59
 6/11 anonim ***** válasza:
tisztázni kell, ne rabolja az idődet.. meg mi az h nem tudja? ennyi idő alatt nem találta még ki, h mit akar? és a 6 év alatt volt neki valakije????
2013. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudja ő hogy mit akar, csak nem lép. Egy az hogy nagy a táv, kettő pedig, hogy olyan a munkája. Úgy vettem ki a szavaiból, ha közelebb laknék minden más lenne. Erre amúgy jelenleg sok esély van! Volt neki is kapcsolata a 6év alatt, nem túl komoly, de volt. És én tudtam erről.
2013. febr. 20. 12:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező is ugyan úgy "nem tudja" ahogy a pasi... Nem tudom miért a pasit kellene hibáztatni ezért. Lépjetek egy nagyot aztán jöjjetek össze... Minek kell 7 évig kerülgetni a másikat... Úgy is mind ketten ezt akarjátok. Ez a nagy helyzet, csak mindketten csak néztek, vártok, de nem tesztek. Oda kell tennie magát egy embernek a kapcsolatért. Ezt kezdheti a nő is, a férfi is. De ne csak tőle várd, hogy neki KELL kezdenie.
2013. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen én sem tudom. És nem hibáztatom őt. Konkrétan én nem érzem azt nála, hogy igen, ezt így látja ő is, akarja, ha így lenne, akkor megmondanám neki, és lépnénk egy nagyot. Pedig minden jel arra utal hogy igen, de valahogy még sem..és itt megáll minden. Engem ez teljesen elbizonytalanít.
2013. febr. 20. 12:14
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor meg ne mindenféle jelekre alapozz, hanem mondd meg neki, h sok az esély arra h közelebb lakj, és ha akkor na, mi lesz.....:D
2013. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!