Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak barátomnak születésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak barátomnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

Most lesz nemsokára a 23. születésnapja, viszont rá 4 nap múlva leszünk 2 évesek, valamint aznap esz a névnapja is. Ez így elég sűrű. :)

Ötletek?:)

(Tavaly sütöttem neki tortát és bevittem neki a kollégiumba. Most ezt nem szeretném megint eljátszani :/)


2013. febr. 20. 18:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

esetleg ez milyen?


[link]

2013. febr. 20. 18:45
 12/12 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb ajándék, amit a barátnőmnek adtam egy olyan dolog volt, amit egyszer csak így megemlített, én pedig megjegyeztem, és azt kapta karácsonyra. Teljesen meglepődött és nem is emlékezett rá, hogy említette. Nagyon örült neki. Ha esetleg valami ilyesmi eszedbe jut...

De lehet, hogy csak "úgy" nézett valamire a kirakatban. Ha ilyesmi eszedbe jut.


Vagy: huszonhárom papírtekercs egy dobozban szerelmes idézetekkel, vagy idézetekkel a fiatalságról, felnövésről. Ezek a viccestől az elgondolkodtatóig bármilyenek lehetne. Netről lehet leszedni/kinyomtatni ezeket. Ez mondjuk társaságban jobb, ahol fel is kell ezeket olvasnia, és mindenki jót szórakozhat.

Attól függ persze, hogy ő szerinted élvezné az ilyet.

2013. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!