Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak valakivel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak valakivel, aki egyáltalán nem érdemel ekkora fájdalmat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy úgy jöttem össze valakivel, hogy még nem tudtam teljesen elfelejteni az exem. Most viszont békülni akar, ezért én meg szakítani a jelenlegivel. De ő már annyira szerelmes, szerintem belepusztulna ha egyedül maradna. Bűntudatom is van nagyon.:/ 25 évesek vagyunk..
2013. febr. 21. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Így-Úgyis fájdalmas lesz. Jobb most megtudnia mintsem hitegetned.
2013. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne mondd meg neki, hogy az ex miatt szakítasz vele.

Esetleg mondd azt, úgy érzed, hogy a lányokhoz vonzódsz.

Így nem fogja azt érezni, hogy nem volt elég jó neked.

2013. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szeirntem viszont legyél vele őszinte... az csak jobban fáj neki hogyha késöbb rájön (mert rá fog) arra hogy kamuztál neki... akkor duplán üt neki igy meg csak egyszerre de akkro sajnos nagyot :S
2013. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tulajdonképen akkor neked ez a mostani srác csak egy hiánypótló volt.

Szerintem is legyél őszinte, rosszul fog neki esni az tuti.

De ha még mindig szereted a volt párod akkor menj hozzá vissza. Amúgy miért szakítottatok? (az exedel.:D)

2013. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!