Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem még egyértelműbbé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem még egyértelműbbé, hogy nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Huszas éveiben járó lány vagyok. Az egyik barátnőmmel beiratkoztunk angoltanfolyamra. Mindössze 8 fős a csoportunk, így elég hamar összeismerkedtünk mindenkivel. Egy sráccal össze is haverkodtunk, azóta a tanfolyamon kívül is összefutunk. Pár hét után egy lány is próbált csapódni hozzánk, odaült mellénk, beszélgetett velünk. Nem is volt ezzel semmi gond. Aztán egy idő után már csak velem társalgott, folyton az én társaságomat kereste. A többiek mondták is, hogy figyeljem meg, "nekem teszi magát ennyire". Egyik alkalommal órák után maradt még velünk beszélgetni, hiába mondtam neki, hogy figyi, ott vár rád az ajtónál a pasid. Meghúzta a vállát, és közölte, hogy "Hadd várjon". Aztán múlt héten beteg volt, úgyhogy kedden elkérte a füzetemet. Felajánlotta, hogy szerdán vissza tudná adni, ha összefutunk valahol a városban, de én visszautasítottam. Mondtam, hogy ráér, ha csütörtökre hozza a suliba. Végül mikor tegnap visszakaptam a füzetet, belelapoztam, és kb. minden oldalra rajzolt egy szivecskét. Mintha valami túlhevült tini lenne... :)

Óra után félrehívott és elmondta, mennyire odavan értem, és tudja, hogy van párom (aki egyébként lány)... És hogy ne haragudjak meg, de egyszerűen nem tud gondolkodni, nem tud másra figyelni, ha engem meglát...

Köpni-nyelni nem tudtam...csak hallgattam. Végül csak annyit tudtam reagálni, hogy ez nagyon hízelgő, de nekem van párom, és nem keresek mást. Azt hittem, megértette, de erre ma reggel küldött egy sms-t, hogy nem találkozunk-e, mert tudja, hogy szeretem a havat, és hógolyózhatnánk, meg sétálhatnánk egyet.

Hogy lehet egy ilyen "hősszerelmes" lányt leépíteni?


2013. febr. 22. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég nehéz helyzet... A pasiknál beválik, ha nem foglalkozol vele, nem válaszolsz az üzeneteire, hívásaira, azonfelül, hogy egyértelműen a tudtára adod, hogy nem akarsz vele kezdeni. Remélhetőleg idővel leszáll rólad.
2013. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jön a tavasz, bagzanak a macskák...
2013. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rohadt nagy mákkal.

Minden oldalon szívecske?

Ilyesmi kaliberű a csaj?

[link]

2013. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezerszer jobban néz ki, de a lelkesedése hasonló! :)
2013. febr. 22. 12:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Várjávárjá'! Ez most hogy is van? Tehát leszbikus lány vagy és elkezdett rád nyomulni egy másik leszbikus lány, akinek mellesleg férfi párja van...? O.o

Bakker, hol van ez a nyelviskola? :D

2013. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor menekülj.

Tudom milyen az amikor leszeretnéd rázni,de nem mered.

2013. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi? Most te egy leszbikus csaj vagy akire rányomult egy szintén leszbikus és őt kéne leépíteni? Kicsit zavaros ez, de mondd meg neki határozottan, hogy nem pálya neked, nem vagy rá vevő semmilyen formában és nagyon kínos számodra a nyomulása.
2013. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindenkitől elnézést, ha zavaros volt a megfogalmazásom. Bár azért úgy nézem, így is megértettétek. :)

Én leszbikus vagyok, boldog párkapcsolatban. Ő viszont fogalmam sincs, hogy egyáltalán milyen beállítottságú, hisz van pasija. Ahhoz képest viszont eléggé rámnyomult...

2013. febr. 22. 14:06
 9/10 anonim ***** válasza:
hát biszex. Nem nyilvánvaló? Gyerekek...
2013. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, elég nyilvánvaló, hogy minimum biszex. Nekem nyilvánvaló...ő viszont úgy viselkedik, mintha még csak most "világosodna meg". Azt mondta nem érzett még így egy lány iránt sem. Sőt, ha őszinte akar lenni, fiú iránt sem.

Szóval én örülök, hogy szerelmes, csak nem én vagyok a megfelelő ember számára. És ezt nem akarja megérteni.

2013. febr. 22. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!