Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet eltűrni a megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet eltűrni a megcsalást?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm,nő,akit a férje rendszeresen csal. A pasi krónikus hazudozó,fiatal lányoknak adja be,hogy elvált. Van ezek között hosszan tartó viszony is.A nő tud is ezekről,sokszor ő hívja fel a lánykákat,hogy jelezzen,ő még mindig létezik. Szerintetek, miért éri meg a nőnek,és normális ez,hogy ennyit tűr? Nem lesz ennek később lelki vonzata?Hogy tudja valaki megemészteni,hogy folyamatosan megcsalják?
2013. febr. 22. 15:54
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:

Az ilyen aki ezt elviseli az magára vessen, ugyan is nem normális dolog.


Max annyi oka lehet, hogy nincs se szülő se rokon se igazi barát akihez elmehetne, vagy nem dolgozik ergo nincs pénze, nem tud megélni. Vagy még pluszba jöhet problémának a gyerek is ha van.


De ha ez már hónapok óta tart és semmit nem tesz annak érdekében h a sarkára álljon akkor magára vessen, ha a gyerekek már ovisak, akkor menjen el keressen munkát, dolgozzon keressen pénzt, majd lakást, vagy ha vannak szülők költözzön hozzájuk.

2013. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pénzért?

Kényelemért?

Vagy mert ki van szolgáltatva anyagilag...?

Tán a gyerekek miatt?

Lehet, már ő sem szereti a fickót és nem érdekli különösebben, de neki nincs senkije, így nem dobbant?



Sok oka lehet, hogy valaki így dönt.


Mindenesetre én nem szívesen élnék ilyen kapcsolatban.

2013. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

több variáció is van...

- fél attól hogy egyedül marad,

fél attól hogy felelősséget kell vállalnia azért ha elválik.

- előbb utóbb megunhatja és ő is csalni kezdi a férjét, avagy már ott tart.


ezek jutottak eszembe hirtelen, mert gondolom arról nincs szó hogy megbeszélten nyitott kapcsolatban élnek..


én személy szerint páros lábbal rúgnám ki a férjemet ha megtudnám hogy megcsalt. még egy alkalom után is.


26N

2013. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Így bármeddig, nem az én dolgom.


ha engem csalnak akkor 1 másodpercig sem. (miután rájöttem..)

2013. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A nő gyáva és inkább felőrleti magát apránként minthogy hozzon egy fájdalmas döntést. Még mindig bízik benne hogy magától megváltozik a helyzet.

De persze az is lehet hogy neki is van valakije. Ha nem néz ki rosszul a csaj feldobhatnád ide a telefonszámát vagy a facebook profilját. :D

28F

2013. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Évek óta tart,gyerekek ! És közösségi oldalakon pózol még vele ezek után,minden volt,terhes barátnő,több egyszerre,eltűnések, anyagi kár. A nő egy nagy cégnék HR-es,jól keres. Van két majdnem felnőtt gyerek.A nő a saját házában lakik,a férjével együtt. Akkor mégis miért?
2013. febr. 22. 16:24
 7/13 anonim ***** válasza:

Aki hülye, haljon meg.

Lehet, hogy azok közé az elcseszett nők közé tartozik, akik küldetésüknek érzik, hogy az ilyen nyomorultakat megjavítsák.

Valószínűleg azonban szimplán gyáva. A nyugiért és a kényelemért cserében nem foglalkozik a dologgal. De az is biztos, hogy semmi önbecsülése sincs.

2013. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na de, ez a hazudozó fiatal lányoknak meséli be,hogy már éppen válni készül,és nincs közte és az asszony között semmi. Rettenetesen hihetően hazudik. Fiatal, naiv, de már nagykorú lányokkal kezd. Erőszakosan nyomul, tolong addig amíg le nem veszi őket a lábukról. Majd mikor már beleszerettek, és bizalmat kapott, akkor megjelenik az asszony,hogy sorry itt vagyok. Sokszor hosszan tűri, majd megjelenik, és védi,tűzön-vízen át.Majd pózol,hogy mi tök jól meg vagyunk. Ezzel erősíti az ürgét, aki idővel újra kezdi. Tudom, mert már több lánynak is tönkretette a életét, vagy legalább is jókora lelki sérülést okozott. Ez az ember megérdemelné,hogy börtönben legyen, csak sajnos Magyarországon ilyen dolgot nem büntetnek. Kíváncsi vagyok,meddig jár a korsó a kútra. Hogy lehet ezt megállítani.
2013. febr. 24. 13:21
 9/13 anonim ***** válasza:

"Tudom, mert már több lánynak is tönkretette a életét..."


Jaj, már! Ne sajnáld őket ennyire!

Aki ezt beveszi: "már éppen válni készül,és nincs közte és az asszony között semmi." és képes egy házas emberrel kezdeni, azt NEM KELL sajnálni!


Alap, hogy házas emberrel NEM kezdünk!

Akkor se ha ténylegesen egy válás közepén tart.


Aki ilyenbe belemegy, az cseppet sem ártatlan!


Ha letagadja, hogy van neje... az se kifogás.

A mai világban két kattintással ki lehet deríteni, hogy igazat mond-e.

2013. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, elég sok ember így ítélkezik ahogy te.Talán azért,mert kezdettől fogva meg vannak áldva kellő rafinériával,rosszindulattal és spekulációval.

Utolsó:

De sajnos,vannak olyan emberek akik jóhiszeműek. A jóhiszeműséget rengeteg módon ki lehet használni, ez az ürge pedig minden módot felhasznál.Az a baj,hogy erre nincs törvény és nem büntetik. Kicsit labilisabb lelkivilágú nő,hopp már be is vette. Sokféle családi környezetből nőnek fel emberek, nem azt kéne elvárni,hogy ne legyen jóhiszemű, hanem a csalást kéne büntetni.A csalót.

És ebben a feleség igenis partner,mert megerősíti őt.

2013. febr. 24. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!