Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítottátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítottátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Hogyan ismerkedtetek meg?

Milyen jelekből jöttetek rá, hogy vonzódik hozzátok?

Mennyi idő alatt alakult ki köztetek kapcsolat?

Kort is írjatok,köszönöm :)



2013. febr. 22. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő hódított meg engem.Auf der Straße.
2013. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó sok kérdés :)

Buszon találkoztam vele.Már azzal,hogy értelmesen szólítottam le sokat jelentett.Onnantól kezdve egyszerűen könnyedén ment minden.Lenyűgöztem,elvittem az "álom"randikra,és az első csók is jól sikerült;)

F19

2013. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint Napóleon a nagy Oroszországot... Büszkén, erőteljesen, de végül vereséget szenvedtem.
2013. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hol ismerkedtünk meg? : az Óvodában

Milyen jelekből jöttetek rá, hogy vonzódik hozzátok?: Tetszett neki a songokus póló és tetszett neki hogy szeretem a lekváros kenyeret

Mennyi idő alatt alakult ki köztetek kapcsolat? fél év

2013. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

hogyan?

Esett az esö ő meg sírt a buszmegállóba

jelek?

rengeteget lógott nálam ha valami zür volt otthon azonnal idejött... kulcsot is kapott, hogy ne keljen kimennem beengedni

mennyi idö?

kb két évig kerülgettük egymást


De amugy ugy hóditottam meg, hogy odafigyeltem rá, éreztettem, hogy fontos számomra.

2013. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem neki nem kellett külön meghódítania, ugyanis már amikor megláttam, le se bírtam róla venni a szemem, a mosolya meg az orra vonala egyszerűen beleégett az agyamba. Emlékszem, hogy profilból láttam meg először és aztán rámnézett, mosolygott és kész, onnantól kezdve dumálhatott hozzám a barátnőm, már nem hallottam amit mond:) Párom azt mondta később, hogy rögtön kiszúrt engem, mivel soha nem látott még élőben ilyen (számára) különleges külsejű nőt, mivel ő nem magyar. (nagyon világos bőröm van, sötétbarna hajjal barna szemmel, náluk általában seszínű vagy vöröses hajúak a nők.) Szóval én az "egzotikumommal" hódítottam meg:D Mennyi idő alatt alakult ki a kapcsolat? Következő hónapban már úton voltam felé a repülőn, addig meg minden este éjjel 3-ig szkájpoltunk.
2013. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem volt hódítás, sok éve haverok voltunk már, csak úgy alakult hogy az egyik nyáron sok időt töltöttünk egymás társaságába.

Mikor éreztük hogy ez több mint barátság megbeszéltük hogy megpróbáljuk, nekünk bejött, de útólag végig gondolva erre elég kicsi esély volt, nem lángoló szerelemmel kezdődött a dolog és rózsaszín köd se volt.

2013. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!