Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most kiakarja harcolni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kiakarja harcolni hogy verjem meg vagy mégis mi? Féltékennyé akar tenni?

Figyelt kérdés
hétfőn szakított velem barátom, hogy ő már nem érzi azt mint az elején..és van egy csaj aki akkor is ott volt csomoszor vele mikor együtt voltunk. és most miota szakitottunk csak annyit látok hogy a csaj folyton lenézöen akar rám nézni és mindig nézi hol vagyok és simogatja meg ölelgeti meg ilyenek...egyre jobban irritál.egy a baj eddig azért nem vertem még meg mert nem akarom hogy kidobjanak a sulibol..meg egyébként utálom ha valaki flegma és szerdán elkezdte játszani az agyát és flegmán nézni..azt hittem megölöm.ezzel amugy nálam sokat nem fog elérni..mert nekem csak egy ütés a csaj.csak nem értem h akkor mégis mire veri magát..talán arra hogy most az exemmel van és nekem most fájnia kellene..nem mondom hogy nem fáj mert azért még mindig szeretem de ezvan.szoval segitsetek hogy ez mégis mitöl van..hogy a csaj direkt csinálja e..még valami csak ugy mellékesen mikor összejöttünk még régebben a barátommal akkor ö is mondta hogy jöjjön velem össze, de utána mondta a barátomnak hogy érez valamit iránta.aztán a csaj összejött egy fiuval aztán nem rég szakitottak ugy pár hete.és azota csomoszor nyal a volt barátomnak...de még nem is annyira szép a csaj..csak egy ribanc.(az én szemembe).
2013. febr. 22. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
szeritnem maradj meg úrinőnek és ne foglalkozz velük. Egyetlen pasiért sem érdemes könnyeket hullajtani, vagy bajba kerülni. Ti Nők legyetek csinosak okosak a balhét meg hagyjátok a pasikra... Ti ennél többet értek :)
2013. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont,én azt mondom e vedd ésre a csajt,az exedet nézheted de ezt ne!
2013. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy nagynak hiszi magát meg minden...és engem ez nagyon idegesit...kick boxozol és alig tudok néha vissza venni mikor elmegy melletem olyan flegmán..csak egy a baj hogy azért én nekem nagyon hirnevem van mint neki.meg amugy is ha egyszer megütném az ott is maradna.de komolyan ennyire élvezi a helyzetet hogy az exemmel lehet?:( kicsit fáj...de nem tudok mit tenni.és direkt elöttem csinálja..néha csak ugy elmegyek mellettük.
2013. febr. 22. 20:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Most komoylan mi ez a dedó?

"jaj kickboxol és olyan flegmán viselkedik hogy idegesit"

" mindig engem néz gunyosan és ez idegesit"

" nekem nagyobb a hirnevem"


te atyauristen... visszaolvasod te hogy mit irsz le? Ha ezt valaki felolvasná nekem akkro arra tipelnék hogy valami Szicilliai Zs kategóriás maffia filmet hallgatok...

2013. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
teszem hozzá én kick boxolok.de basszus csak azt kérdeztem hogy mégis ezzel mit akar elérni.hogy az exemmel nyáladzik....
2013. febr. 22. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Mosolyogj ra ilyenkor vidaman a csajra. Szet fogja b.szni tole az ideg :)
2013. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

azt akarja elérni amit el is ért:

felb*sztad magad rajta itt füstölögsz egyedü la géped elött ő meg boldogan élvezi az életet.

Ezt akarta elérni és el is érte...

2013. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
direkt mosolygok meg vigyorgok mint egy kishülye.:( diekt hogy ne látszodjon hogy mivan.
2013. febr. 22. 20:49
 9/9 anonim ***** válasza:
hiába kick boxolsz úgy látszik erősebb nálad...:/ egy kickboxos csajjal úgy felgmázik ahogy kedve szottyan semmiféle következmény nélkül és pont.
2013. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!